MENU
Jesteś tutaj: MIASTA KUJAWSKO-POMORSKIE

Striptizerka kujawsko-pomorska |
☆ Striptiz Damski na Kujawach ☆

Striptizerka kujawsko-pomorskie - ubrana w kozaczki i koronkową bieliznę

lub

Niesamowite atrakcje artystyczno-erotyczne na imprezy oraz eventy. Jakość i profesjonalizm poparty doświadczeniem. Profesjonalizm ukształtowany podczas tysięcy zrealizowanych projektów. 

Indywidualnie przygotowane pokazy  konkretnie na twoją imprezę. Skontaktuj się z nami i pozwól że przedstawimy ci wszystkie dostępne warianty i możliwości.

STRIPTIZERKA KUJAWSKO-POMORSKA NA WIECZÓR KAWALERSKI

Striptizerka ubrana w czarne kozaczki i czarną koronkową bieliznę na Wieczór Kawalerski na Kujawach i Pomorzu

Kto choć raz nie pomyślał o striptizerce na wieczór kawalerski, niech pierwszy rzuci kamieniem :))) Przecież to zupełnie zrozumiałe że jeśli organizujesz imprezę kawalerską to z całą pewnością będziesz potrzebował aby zamówić striptiz dla kawalera. Będzie wprost idealnie jeśli znajdziesz tancerkę erotyczną, która okaże się 'strzałem w dziesiątkę".

Tak się składa że każda z nas-bez względu na to, którą wybierzesz-stanie na wysokości zadania. Dla nas taniec erotyczny to przede wszystkim coś co bardzo lubimy. Nie jesteśmy jednymi z tych tancerek które robią coś "na siłę". Widać to już przy pierwszym kontakcie z nami. Nasi klienci bardzo to cenią. 

STRIPTIZERKA KUJAWSKO-POMORSKA NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

Imprezy pracownicze, integracyjne lub eventy to najczęstsze okazje na jakie zamawiacie striptiz dla firm. Atrakcje powinny być zaskakujące i przede wszystkim powinny cieszyć oko i dostarczać niepowtarzalnych wrażeń. Nikt tak jak my, nie zadba o te wrażenia lepiej.

Burleska, cekiny i fenomenalne kostiumy, taniec na szarfach i imponująca akrobatyka w wykonaniu niezwykle atrakcyjnej kobiety. Degustacja body sushi również może być idealnym dodatkiem na firmowe wydarzenia. Skontaktuj się z nami i poproś o ofertę indywidualną.  

STRIPTIZERKA KIJAWSKO-POMORSKA NA URODZINY NA KUJAWACH

Tancerka Erotyczna ubrana w czerwone szpilki i skórzane czerwone paski na Urodziny na Kujawach

Coś od wspaniałych Pań dla wspaniałych Panów, czyli prezenty z okazji urodzin. Dajemy ci gotowy przepis na nieziemską niespodziankę urodzinową dla niego. Możesz mieć pewność że tej nocy żaden inny prezent nie zrobi takiego wrażenia jak Twój.

A jeśli jest to prezent dla twojego męża lub partnera to daję słowo że jeszcze długo będzie ci za niego dziękował. Poznaj nasze pakiety tańca erotycznego połączonego z recitalem wokalnym. Skontaktuj się z nami. 

STRIPTIZ NA KUJAWACH DO APARTAMENTU ZLOT MOTOCYKLOWY SYLWESTRA

Striptizerka z dojazdem na: urodziny, imieniny, pożegnanie emeryta, zjazd absolwentów, afterparty, wieczór kawalerski, zlot motocyklowy, zlot samochodowy, targi branżowe, impreza firmowa, wigilia firmowa, event, bankiet, gala, konferencja, impreza pracownicza, impreza integracyjna, sylwester, andrzejki, walentynki, dzień chłopaka, dzień mężczyzny, męskie spotkanie, męska impreza, striptiz dla męża, striptiz dla szefa, striptiz dla prezesa, striptiz dla strażaków, striptiz dla motocyklistów, impreza strażacka.

Striptizerki na dojazd do: dom, mieszkanie, apartament, hotel, motel, hostel, ogródki działkowe, pole paintballowe, agroturystyka, strzelnica, offroad, sala bankietowa, restauracja, pizzeria, kręgielnia, pub, bar, klub, dyskoteka, klub motocyklowy, remiza strażacka, sala OSP, domek nad jeziorem, wynajęty domek, domki letniskowe, ośrodek wypoczynkowy, limuzyna, partybus, hummer, statek, jacht, imprezowy katamaran.

Striptiz z dojazdem: kujawsko-pomorskie

Striptizerka na dojazd do: Toruń, Bydgoszcz, Solec Kujawski, Gniewkowo, Ciechocinek, Aleksandrów Kujawski, Golub-Dobrzyń, Śliwice, Wąbrzeźno,  Laskowice, Świecie, Chełmno, Unisław, Chełmża, Łasin, Rypin, Brodnica, Janikowo, Inowrocław, Kruszwica, Powidz, Mogilno.

Striptiz Kujawy: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2500 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się w zakładce: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Striptizerka w kujawsko-pomorskim: Kontakt

lub

+48 666 222 513