MENU
Jesteś tutaj: MIASTA DOLNOŚLĄSKIE Striptizerka Lubin

Striptizerka Lubin |
☆ Striptiz Damski w Lubiniu ☆

Zmysłowa mloda ładna striptizerka Lubin z błyskiem w oku

lub

Pomysł - aby wynająć tancerkę na striptiz, może w pierwszej chwili wydawać się szalony. Zwłaszcza wśród osób, które nieczęsto organizują imprezy lub wydarzenia towarzyskie. Być może nawet nie masz orientacji jak bardzo rozwinięte są obecnie firmy, które oferują występy tańca erotycznego na dojazd.

Możesz nie wiedzieć, że firmy i niezależne striptizerki takie jak ja, oferują nie tylko klasyczny striptiz - mam w swojej ofercie znacznie więcej. Z moją pomocą zorganizujesz pokaz profesjonalnej burleski, występ tancerki na rurze, plenerowe pokazy sexy fire show czy nawet pokazy tańca w powietrzu na szarfach - zwane również aerial dance.

STRIPTIZERKA LUBIN NA WIECZÓR KAWALERSKI

Ponętna blondynka w seksownej czerwonej bieliźnie - tancerka erotyczna Lubin

Macki mojej działalności sięgają wszystkich zakątków kraju. Ja i moje wyjątkowe koleżanki serwujemy naszym widzom wyrafinowane show na dojazd, będące idealnym dodatkiem na wieczór kawalerski. Trzeba przyznać, że impreza kawalerska i striptizerka tworzą niemal nierozerwalną całość, według 90% społeczeństwa. To może świadczyć tylko o jednym - obecność striptizerki na waszym wieczorze kawalerskim w Lubinie jest obowiązkowa :)

U mnie możesz wybrać tancerkę, która zatańczy dla waszego kawalera. Możesz też dobrać "wymarzone" przebrania erotyczne. Najlepsze w naszych pokazach jest to, że poza kawalerem (rzecz jasna) angażujemy do zabawy również wszystkich pozostałych uczestników i do każdego z was podchodzimy i pozwalamy się dotykać, od pasa w górę.

STRIPTIZERKA LUBIN NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

Kiedy na tapetę wchodzi temat imprezy firmowej od razu praca staje się jakby bardziej przyjemna. W biurze coraz częściej pojawiają się rozmowy dotyczące zbliżającego się spotkania. Jeśli jako organizator, nie chcesz zawieść oczekiwań grupy, zwróć się do mnie.

Zarezerwuj pokaz tańca erotycznego w wykonaniu profesjonalnej niezależnej striptizerki. Zarezerwuj pokaz dla pracowników, z okazji imprezy integracyjnej lub sexowne hostessy, które będą ozdobą firmowego eventu. Poznaj nas! Poznaj naszą ofertę.

STRIPTIZERKA LUBIN NA URODZINY W LUBINIE

Okrągłe urodziny mężczyzny. Okazja na którą bardzo często zamawiacie striptiz damski. W ogóle nas to nie dziwi. Nie od dziś wiadomo, że żaden męzczyzna nie potrafi pozostać obojętny na kobiece wdzięki. A jeśli owa kobieta w dodatku pojawia się za przyzwoleniem i aprobatą żony lub partnerki, wtedy nie może być mowy o czymś lepszym.

Nasze pakiety urodzinowe połączone z recitalem wokalnym są już znane w całej Polsce. Podbijają przyjęcia urodzinowe i pozostawiają najlepsze wspomnienia. Są też dla nas najlepszą wizytówką i chętnie polecacie je swoim znajomym i przyjaciołom. Polecamy się na urodziny.

STRIPTIZ W LUBINIE DO APARTAMENTU ZLOT MOTOCYKLOWY SYLWESTRA

Występ striptizerki na: wieczór kawalerski, urodziny, imieniny, pożegnanie emeryta, zjazd absolwentów, rocznica, jubileusz, afterparty, sylwester, andrzejki, walentynki, dzień chłopaka, dzień mężczyzny, męskie spotkanie, impreza firmowa, wigilia firmowa, event, bankiet, gala, konferencja, impreza pracownicza, impreza integracyjna, zlot motocyklowy, zlot samochodowy, targi branżowe, impreza strażacka, striptiz dla męża, striptiz dla szefa, striptiz dla prezesa, striptiz dla motocyklistów.

Tancerka erotyczna na dojazd do: dom, mieszkanie, apartament, hotel, motel, hostel, pensjonat, restauracja, pizzeria, kręgielnia, bar, pub, klub, dyskoteka, klub motocyklowy, remiza strażacka, pole paintballowe, ogródki działkowe, agroturystyka, strzelnica, remiza strażacka, sala OSP, domek nad jeziorem, wynajęty domek, domki letniskowe.

Striptiz z dojazdem: Lubin i okolice

Striptizerka do wynajęcia na dojazd do: Lubin, Kochlice, Raszówka, Polkowice, Rynarcice, Ścinawa, Małowice, Chobienia, Prochowice, Spalona, Kunice, Szczytniki nad Kaczawą, Niedźwiedzice, Chocianów, Grodowiec, Gwizdanów, Składowice, Bełcz Wielki, Szklary Górne, Krzeczyn Mały, Chróstnik, Jezierzany, Miłkowice, Gniewomirowice.

Striptiz Lubin: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2500 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się w zakładce: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Sprawdź tancerze erotyczni z naszej Grupy.

Striptizerka w Lubiniu: Kontakt

lub

+48 666 222 513