MENU
Jesteś tutaj: OFERTA Wieczór panieński

Striptiz na Wieczór Panieński | Wieczory Panieńskie

Striptiz na Wieczory Panieńskie | Wieczór Panieński

Nie byłabym sobą, gdybym w swojej ofercie nie umieściła czegoś EXTRA. Otóż spośród atrakcji erotycznych, dedykowanych na wieczór panieński, zwykle próżno szukać występu profesjonalnej tancerki erotycznej. Prawdopodobnie większość organizatorek wieczorów panieńskich postawi na tradycjonalizm i skupi się na organizacji występu tancerza erotycznego. Jest to zrozumiałe i na pewno dostarczy wielu wrażeń i ciekawych wspomnień. Chciałabym niezobowiązująco zaprezentować ci swoją ofertę. Mogę również wystąpić w duecie z tancerzem erotycznym. Wielokrotnie w swojej pracy miałam okazję prezentować właśnie takie występy.

Zdarza się i tak, że występuję na wieczorach panieńskich, a mój taniec jest niespodzianką dla przyszłej panny młodej. Nie muszę mówić, że w takich przypadkach jeszcze zanim poznam dziewczyny – wiem doskonale, że są to na pewno kobiety wyjątkowe, z ogromnym poczuciem humoru i dużym dystansem do siebie. Dlatego chętnie biorę udział w tego typu imprezach. Co więcej, nikt nie zrozumie kobiety tak dobrze, jak druga kobieta, dlatego 100% z tych pokazów mogę zaliczyć do udanych, a dziewczyny polecają mnie później na męskie spotkania wśród swoich znajomych mężczyzn. Z każdym, bez wyjątku potrafię nawiązać nić porozumienia i nie wykluczam z tego grona kobiet. Uważam, że panie również zasługuja na profesjonalny pokaz tańca erotycznego.

Jak wspominałam, w branży pokazów tańca erotycznego / rozrywki erotycznej - działam od kilku dobrych lat i co się z tym wiąże, mam wielu znajomych, którzy zajmują się dokładnie tym samym. Są to tancerki, tancerze, hostessy. Z jednymi współpracuję, a innych staram się omijać, wiedząc doskonale, że nie mają do zaoferowania nic, co zrobiłoby wrażenie na moich widzach. Dlatego - jeśli jesteś organizatorką wieczoru panieńskiego wiedz - że pomogę ci stworzyć wieczór marzeń.

Mogę wystąpić również w duecie z jednym z profesjonalnych striptizerów, z którymi często współpracuję na różnego typu imprezach. Z pewnością nie będziesz zawiedziona, a nasz duet skutecznie podkręci atmosferę i pozostawi was z głową pełną niesamowitych wspomnień. Jeśli chcesz zapewnić przyszłej pannie młodej wieczór pełen wrażeń koniecznie skontaktuj się ze mną. Swoją droga - nawet jeśli striptiz damski to nie jest to czego potrzebujesz - to myślę że będę mogła ci pomóc w trakcie poszukiwań przystojnego tancerza.

Występuję na wieczorach panieńskich m. in. w takich miejscowościach jak: Katowice, Gliwice, Zabrze, Chorzów, Mysłowice, Mikołów, Ruda Śląska, Bytom, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Sosnowiec, Będzin, Tychy, Bielsko-Biała, Cieszyn, Rybnik, Racibórz oraz wszystkie inne mniejsze i większe miasta i miejscowości na Górnym Śląsku.

Striptiz z dojazdem: cała Polska

Ale że współpracuję z najlepszymi tancerkami i tancerzami w Polsce, striptiz tancerki / tancerza również możesz zamówić do: Warszawa, Wrocław, Poznań, Toruń, Łódź, Szczecin, Gdańsk, Olsztyn, Lublin, Białystok, Opole, Kraków, Rzeszów, Kielce, Zielona Góra.

Striptiz: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się na podstronie: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Striptizerka: Kontakt

lub

+48 666 222 513