MENU
Jesteś tutaj: MIASTA MAŁOPOLSKIE Striptizerka Chrzanów

Striptizerka Chrzanów |
☆ Striptiz Damski w Chrzanowie ☆

Edyta o niebiańskim ucieleśnieniu - striptizerka Chrzanów

lub

Prywatna striptizerka na dojazd do Chrzanowa. Warto wybrać tancerkę erotyczną, która z entuzjazmem i uśmiechem pojawi się u was i zrobi erotyczne show, które nikogo nie pozostawi obojętnym. Nie jest dobrze - kiedy podczas występu striptizerki publiczność wychodzi - a sama tancerka nie wzbudza żadnych mocniejszych emocji. Jeśli wybierzesz dobrze - zapewniam, że zarówno ty jak i twoi goście - nie będą mogli oderwać oczu od striptizerki.

Do perfekcji opanowałam umiejętność skupiania na sobie uwagi. Do poziomu master opracowałam swój sceniczny performance. Z moimi widzami, na czas mojego pobytu nawiązuję wyjątkową więź. Wszyscy jesteśmy świadomi, że to co właśnie ma miejsce, pozostanie w naszej pamięci. W waszej, ale również i mojej. Pamiętam większość imprez na których występuję. I choć dyskrecja - to w mojej pracy podstawa - to miło, gdy klienci dzwonią ponownie, a ja wiem od razu, z której się znamy imprezy.

STRIPTIZERKA CHRZANÓW NA WIECZÓR KAWALERSKI

Blond kobieta z pięknym biustem tancerka erotyczna Chrzanów

Impreza kawalerska w Chrzanowie może okazać się imprezą życia lub ogromną klapą. Duży w tym udział wybranej przez was striptizerki. Warto więc poświęcić odrobinę więcej czasu i wybrać tancerkę na dojazd, która prezentuje wysoką jakość usług. Taka dziewczyna będzie przygotowana do występu, zarówno pod kątem strojów i dodatków, jak i sprzętu grającego. Będzie też uśmiechnięta i kreatywna. Nie pozwoli, aby ta impreza przeszła bez echa.

Wybierz w mojej ofercie, wariant występu, idealny dla was i spełniający wasze oczekiwania. Mam do wyboru kilka wersji cenowych i artystycznych. Chętnie też doradzę, który z nich  może sprawdzić się u was. Czy będzie to krótki - acz bardzo podniecający pokaz striptizu, czy może wariant - gdzie jeden pokaz będzie tylko dla kawalera, a drugi dla wszystkich. Czy może opcja z rozkręcaniem imprezy i serowaniem drinków. Jedna striptizerka czy może kilka. Jest naprawdę tak wiele możliwości, że po prostu musimy porozmawiać i ustalić która jest dla was :)

STRIPTIZERKA CHRZANÓW NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

Impreza dla pracowników w Chrzanowie - z udziałem striptizerki - to naprawdę dobry pomysł. Obecnie striptizerki w Małopolsce to kobiety eleganckie i z klasą. Potrafią zaprezentować występ na bardzo wysokim poziomie. Czasy, kiedy pokaz tańca erotycznego kojarzył się conajmniej nie za dobrze, już dawno minęły. Obecnie tancerki erotyczne muszą naprawdę dwoić się i troić, aby spełnić oczekiwania klientów.

Dlatego u mnie znajdziesz nie tylko klasyczny striptiz. Znajdziesz o wiele więcej. Współpracuję z wieloma cenionymi artystkami, w różnych dziedzinach tańca. Wraz z nimi stworzyłam pokazy erotyczno-artystyczne - które nie są striptizem, ale są podszyte erotyką - w sposób bardzo subtelny i dyskretny. Masz pewność, że Pani "Krysia" z księgowości nie tylko nie będzie oburzona, ale kto wie? Może nawet będzie biła bravo!

STRIPTIZERKA CHRZANÓW NA URODZINY W CHRZANOWIE

Unikatowy prezent dla mężczyzny - z okazji urodzin - to nie może być zegarek czy nowa koszula. Chyba zgodzisz się ze mną, że tylko prezent, który "zagra na emocjach" jest godny takiej wyjątkowej okazji! Nawet jeśli w tej chwili jeszcze nie do końca jesteś przekonany do tego pomysłu, to skorzystaj z mojej podpowiedzi i sprawdź warianty występów, które mam w swojej ofercie na okoliczność przyjęcia urodzinowego.

Recital wokalny i Marilyn Monroe, która śpiewa jubilatowi sexownie "happy birthday" - niech poczuje się jak prezydent Kennedy!!! A może pokaz aerial dance i smukła tancerka w sexownym stroju, która zaprezentuje show w powietrzu na szarfach? Koniecznie też rozważ burleskę - teatr pełen magii, kolorów, cekinów i filmowego szaleństwa. Inne oferty nie mogą się nawet równać z moją. Wiesz dlaczego? Dlatego, że u mnie każda tancerka, to specjalistka w danej dziedzinie i stylu tańca. Tym samym, każde show jest na najwyższym poziomie.

STRIPTIZ W CHRZANOWIE DO APARTAMENTU ZLOT MOTOCYKLOWY SYLWESTRA

Striptizerki, tancerki, hostessy, fordanserki na dojazd do Chrzanowa na: urodziny, imieniny, pożegnanie emeryta, rocznica, jubileusz, zlot motocyklowy, zlot samochodowy, targi branżowe, barbórka, dzień górnika, golonko, karczma piwna, śledzik, sylwester, andrzejki, walentynki, wieczór kawalerski, impreza firmowa, wigilia firmowa, eventy, bankiety, gala, konferencja, striptiz dla szefa, striptiz dla prezesa, striptiz dla górników, striptiz dla męża, striptiz dla strażaków, halloween.

Zamów striptiz na telefon do: mieszkanie, dom, apartament, hotel, motel, hostel, pensjonat, limuzyna, hummer, sala bankietowa, restauracja, pizzeria, kręgielnia, bar, klub, pub, club muzyczny, ogródki działkowe, pole paintballowe, domek do wynajęcia, siedziba firmy, remiza.

Striptiz z dojazdem: Chrzanów i okolice

Zamów striptizerki na dojazd do: Chrzanów, Chełmek, Brzeszcze, Chełm Śląski, Wygiełzów, Przeciszów, Polanka Wielka, Piotrowice, Gierałtowice, Głębowice, Frydrychowice, Graboszyce, Smolice, Jankowice, Rozkochów, Kwaczała, Bolęcin, Grojec, Brodła, Ryczów, Tłuczań, Alwernia.

Striptiz Chrzanów: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się w zakładce: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Sprawdź tancerze erotyczni z naszej Grupy.

Striptizerka w Chrzanowie: Kontakt

lub

+48 666 222 513