MENU
Jesteś tutaj: OFERTA Imprezy okolicznościowe

Striptizerka na Imprezy okolicznościowe

Striptizerka na Imprezy Okolicznościowe | Striptiz na Imprezę

Jeśli do tej pory sądziłeś - że striptiz damski jest rozrywką, która sprawdza się jedynie na wieczorach kawalerskich albo że miejscem, w którym możesz zobaczyć profesjonalny pokaz tańca erotycznego, są to tylko kluby go-go, to spieszę z wyjaśnieniem - że absolutnie nie. W chwili obecnej taniec erotyczny powoli "uwalnia się" ze stereotypów i nie stanowi jedynie niszowej branży. Co więcej, rozkwita na światowych rynkach i za sprawą wspaniałych tancerek staje się kwintesencją i ucieleśnieniem tego, jak mężczyźni chcieliby postrzegać pewne siebie oraz świadome swoich walorów kobiety.

Każda profesjonalna striptizerka wie, że aby jej występ zapadł w pamięć widzom, nie wystarczy się rozebrać. Trzeba posiąść umiejętność zainteresowania swoją osobowością. Zgodzisz się ze mną, że tancerka, która tańczy w klubie i być może tylko na ciebie zerknie, nie spowoduje u ciebie szybszego bicia serca? Jeśli pojawi się dziewczyna, która zmysłowo będzie kręcić biodrami, a przy tym spojrzeniem będzie cię uwodzić, pozwoli ci odczuć, że jesteś tylko ty i nikt więcej. Zainteresuje się tobą, bezwstydnie świadoma swojego ciała, zacznie pozbywać się kolejnych elementów swojego stroju, patrząc ci głęboko w oczy - możesz mi wierzyć, że właśnie to jest kwintesencją erotycznego tańca.

Striptiz z dojazdem: cała Polska

Jeśli jeszcze nie miałeś okazji, aby zobaczyć właśnie taki występ, to z pewnością nie spotkałeś właśnie mnie. Zatem, jeśli przed tobą: firmowy bankiet w Katowicach, zabawa andrzejkowa w Opolu, bal sylwestrowy w Bielsku-Białej, pożegnanie emeryta w Krakowie, barbórka na Śląsku, zlot samochodowy w Małopolsce, imieniny we Wrocławiu, impreza integracyjna w Zakopanem, firmowa wigilia w Tarnowie, chcesz uczcić pozytywnie sfinalizowany biznes w Rzeszowie, urozmaicić kolację z kontrahentami w Oświęcimiu lub po prostu spotykasz się z kumplami w Jeleniej Górze, których nie widziałeś od lat i chcesz ich zaskoczyć - jest bardzo wiele okazji do tego, by zorganizować pokaz profesjonalnego tańca erotycznego.

Idąc dalej, nie ogranicza nas nic poza naszą wyobraźnią. Mogę zrobić swój pokaz dla jednej osoby lub całej grupy. W pięknym hotelu w górach lub w górskim pensjonacie. Mogę zatańczyć dla was wieczorem, w nocy lub pojawić się rano i pozwolić, by obudziły was dźwięki zmysłowej muzyki i mój pokaz striptizu dla ciebie.

Jeśli jest coś - co szczególnie cię zainteresowało po zapoznaniu się z moją ofertą - po prostu do mnie zadzwoń. Masz pytania? Znam odpowiedzi na wszystkie twoje pytania. Może masz wątpliwości? Mam argumenty, by rozwiać wszystkie wątpliwości. Sam nie do końca wiesz, jak miałby wyglądać ten wieczór? Spokojnie - możesz liczyć, że poddam ci kilka ciekawych pomysłów. Nie ulega wątpliwości, że wspólnymi siłami stworzymy coś wspaniałego.

Jestem pewna, że nasza współpraca zaprocentuje i spotkamy się jeszcze w przyszłości przy okazji kolejnych imprez. Staram się, aby wszystko, co oferuję, łącznie z cenami poszczególnych wersji i pakietów było transparentne i zrozumiałe dla każdego. Na pewno podczas organizacji, poświęcę ci tyle czasu ile będzie wymagane, aby twoją imprezę "dopiąć na ostatni guzik".

Striptiz: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się na podstronie: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Striptizerka: Kontakt

lub

+48 666 222 513