MENU
Jesteś tutaj: MIASTA MAŁOPOLSKIE Striptizerka Białka Tatrzańska

Striptizerka Białka Tatrzańska |
☆ Striptiz Damski w Białce Tatrzańskiej ☆

Striptizerka Białka Tatrzańska - malachitowa dziewczyna

lub

Striptizerki na Podhalu z dojazdem do Białki Tatrzańskiej. Niezwykłe show erotyczne w wydaniu premium z dojazdem na twoją imprezę. Jako profesjonalna tancerka erotyczna obsługuję różnego rodzaju męskie spotkania i nie tylko. Występuję w górskich pensjonatach i wynajętych domkach w górach. Z powodzeniem możesz zamówić moje erotyczne show do dyskoteki czy restauracji. Taniec jest moim życiem i nigdy nie mam go dosyć.

Z biegiem czasu i każdym kolejnym projektem zwieńczonym sukcesem uznałam, że muszę rozwinąć zakres swoich usług. Jednocześnie postanowiłam wykorzystać znajomości, które na przestrzeni czasu nawiązałam. I tak stworzyłam całkowicie niepowtarzalny zespół, w którym pojawiły się: najlepsze striptizerki, artystki sceniczne, hostessy, fordanserki, performerki i ring girls z całej Polski. Obecnie możesz u mnie zamówić pokaz tańca erotycznego z dojazdem na całym Podhalu.

STRIPTIZERKA BIAŁKA TATRZAŃSKA NA WIECZÓR KAWALERSKI

Tancerka erotyczna Białka Tatrzańska dziewczyna jak agat dendrytowy

Impreza kawalerska nierozerwalnie łączy się z atrakcją jaką jest występ tancerki erotycznej dla przyszłego pana młodego. Stając przed decyzją - którą tancerkę wybrać - warto postawić na doświadczenie. Zawodowa striptizerka dostarczy wrażeń wartych zapamiętania.

Jeśli w tej chwili to właśnie ciebie czeka ten trudny wybór, to zwróć się do mnie. Mam w swojej ofercie bardzo ciekawe warianty pokazów. Show przygotowane specjalnie z myślą o wieczorach kawalerskich. Występy przygotowane pod kątem: artystycznym i muzycznym - w taki sposób, aby zaskoczyć kawalera.

STRIPTIZERKA BIAŁKA TATRZAŃSKA NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

Pokazy tańca erotycznego z okazji imprezy firmowej są bardzo popularne wśród organizatorów tego rodzaju wydarzeń. Nie należy zapominać, że erotyczne show to nie tylko striptiz do naga. Jako koordynatorka atrakcji artystyczno-erotycznych oferuję również: body sushi, sexowne hostessy i fordanserki. Całkowite triumfy święcą też pokazy burleski czy aerial dance na szarfach.

Jako striptizerka i niezwykle kreatywna osoba, potrafię zapewnić wysoki poziom usług w erotycznej odsłonie. Wigilia firmowa, konferencja, gala, event i bankiet. Dla mnie nie ma wyzwania, którego nie mogłabym się podjąć. Uwielbiam tworzyć unikatowe scenariusze - które wraz ze swoimi koleżankami - następnie wcielam w życie na firmowych spotkaniach.

STRIPTIZERKA BIAŁKA TATRZAŃSKA NA URODZINY W BIAŁCE TATRZAŃSKIEJ

Sexowny prezent dla mężczyzny z okazji urodzin. Jeśli skłaniasz się w stronę atrakcji jaką jest występ tancerki erotycznej, to wspaniale! Przede wszystkim musisz wiedzieć, że trafiając do mnie będziesz w dobrych rękach. Do każdego występu podchodzę indywidualnie, aby dać wam dokładnie to czego oczekujecie. Przedstawiam propozycje, modyfikuję wasze pomysły - czasem wymyślacie tak wspaniałe rozwiązania, że ja wcielam je tylko w życie.

Całkowitym bestsellerem na urodziny są recitale wokalne a'la Marilyn Monroe - ikoniczne show wokalne na kolanach jubilata w przebraniu Marilyn. Niezwykle popularne są też występy kabaretowe, które zapewniają dużo śmiechu i rozładowują wszelkie napięcie. Burleska, belly dance czy fire show - to kolejne z moich propozycji, które się sprawdzą jako prezent urodzinowy dla mężczyzny. Nie zastanawiaj się dłużej i już dzisiaj odezwij się do mnie!

STRIPTIZ W BIAŁCE TATRZAŃSKIEJ DO APARTAMENTU ZLOT MOTOCYKLOWY SYLWESTRA

Striptizerki na telefon z Podhala na: zlot samochodowy, zlot motocyklowy, wieczór kawalerski, urodziny, imieniny, rocznica, jubileusz, pożegnanie emeryta, męskie spotkanie, impreza firmowa, wigilia firmowa, event, bankiet, gala, konferencja, wyjazd integracyjny, sylwester, andrzejki, walentynki, bal karnawałowy, dzień chłopaka, dzień mężczyzny, halloween, striptiz dla strażaków, striptiz dla męża, striptiz dla szefa, striptiz dla prezesa.

Striptizerka na telefon dojedzie do: dom, mieszkanie, apartament, hotel, motel, hostel, pensjonat, domek w górach, wynajęty domek, limuzyna, hummer, partybus, pole paintballowe, ogródki działkowe, klub muzyczny, club, dyskoteka, siedziba firmy, klub motocyklowy, restauracja, pizzeria, kręgielnia.

Striptiz z dojazdem: Białka Tatrzańska i okolice

Striptizerki na dojazd do: Białka Tatrzańska, Bukowina Tatrzańska, Czarna Góra, Jurgów, Rzepiska, Trybsz, Łapsze Wyżne, Łapszanka, Jaworzyna Tatrzańska, Łysa Polana, Brzegi, Małe Ciche, Murzasichle, Gliczarów Górny, Groń, Leśnica, Ząb, Poronin, Biały Dunajec, Czarny Dunajec, Gliczarów Dolny,Nowe Bystre, Brzuchacze, Ratułów, Ciche Górne, Sierockie, Bustryk, Suche, Bór.

Striptiz Białka Tatrzańska: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się w zakładce: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Sprawdź tancerze erotyczni z naszej Grupy.

Striptizerka w Białce Tatrzańskiej: Kontakt

lub

+48 666 222 513