MENU
Jesteś tutaj: MIASTA MAŁOPOLSKIE Striptizerka Skawina

Striptizerka Skawina |
☆ Striptiz Damski w Skawinie ☆

Striptizerka Skawina - dziewczyna ostra jak papryka

lub

Striptizerki do wynajęcia z dojazdem do Skawiny! Pomimo - że już od dłuższego czasu starasz się wybrać tancerkę erotyczną - która wystąpi na twojej imprezie w Skawinie, w dalszym ciągu nie podjąłeś decyzji. Tancerek jest wiele, a ty ze wszystkich sił pragniesz wybrać najlepszą. Nie dam ci gotowej odpowiedzi na to pytanie. Część moich klientów twierdzi - że od razu wiedzieli - że wybór mojej osoby to strzał w dziesiątkę. Inni musieli nauczyć się na błędach i dopiero po kilku nieudanych próbach trafiali wreszcie do mnie.

Chciałabym ustrzec cię przed rozczarowaniem i wyborem, który nie spełni twoich oczekiwań. Ale decyzja jest twoja. Jestem prywatną  striptizerką, która długo pracuje już na swoją pozycję na rynku. Mam ogromną bazę stałych klientów, którzy wracają tylko do mnie. Są wśród nich osoby prywatne, firmy, korporacje - ale są też osoby znane i publiczne. Każdy z nich wie bardzo dobrze, że standard usług który oferuję, daleko w tyle zostawia jakąkolwiek konkurencję. Kieruję się przy tym jedną zasadą - jeśli moi klienci będą zadowoleni, to bardzo szybko do mnie wrócą. Robię więc wszystko, aby tak właśnie było.

STRIPTIZERKA SKAWINA NA WIECZÓR KAWALERSKI

Tancerka erotyczna Skawina - ostra papryczna na wieczór kawalerski

Striptizerka, która dojedzie na wieczór kawalerski do Skawiny! Poznaj mnie i moje koleżanki, zarezerwuj striptiz z dojazdem na swoją imprezę kawalerską i bądź spokojny o prawidłowy przebieg imprezy. Jako profesjonalna striptizerka, z całą pewnością nie dam sie niczym zaskoczyć. Potrafię się odnaleźć w każdych warunkach i w każdej sytuacji. Występuję w wynajętych domkach, pensjonatach i w plenerach. A na wieczorach kawalerskich szczególne względy ma u mnie oczywiście KAWALER!!!

Prezentuję pokazy striptizu w różnej odsłonie i różnych przebraniach erotycznych. Do każdego jestem starannie przygotowana - jak na profesjonalistkę przystało. Własny sprzęt grający, markowa bielizna i firmowe perfumy - to detale, ale jakże istotne! Pozwalam na dotyk i na to byście smarowali moje ciało oliwką. Do perfekcji opanowałam też umiejętność rozładowywania napiętej atmosfery. Kawaler jest wstydliwy? Krępuje się? Zostaw to mnie! Mam swoje sposoby na to, by już za chwilę pokazał wam oblicze jakiego jeszcze nie znacie.

STRIPTIZERKA SKAWINA NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

Jeśli to właśnie w Skawinie organizujesz firmowe spotkanie lub imprezę integracyjną dla pracowników - to z przyjemnością zadbam o stronę artystyczną tego wydarzenia. W zależności co leży w kręgu twoich zainteresowań - mogę zadbać o to, by na waszej imprezie pojawiły się piękne hostessy, serwujące szampana. Mogę zorganizować udział fordanserek - które rozgrzeją parkiet. Mogę również przygotować show artystyczno-erotyczne - w wykonaniu najlepszych artystek w Polsce.

Burleska, twerk show czy taniec z płonącymi wachlarzami. W zależności od wielu czynników - zawsze staram się przygotować unikatowy i zaskakujący scenariusz. Zawsze też biorę pod uwagę wskazówki organizatora. Czasem od razu jest "strzał w dziesiątkę" i moja pierwsza propozycja spotyka się z entuzjastycznym przyjęciem i aprobatą. Bywa też tak, że wysuwam mnóstwo pomysłów i propozycji, a organizator do żadnej nie jest przekonany. Wtedy robię wszystko, by stanąć na wysokości zadania i metodą prób i błędów zawsze udaje się znaleźć wspólną drogę.

STRIPTIZERKA SKAWINA NA URODZINY W SKAWINIE

Mam liczne propozycje na to, jak pozytywnie zaskoczyć jubilata. Przyjęcie z okazji okrągłych urodzin, to nie lada wyzwanie. Masa przygotowań i spraw do załatwienia. Sala, catering, zaproszenia dla gości. A co jeśli mogłabym nieco cię odciążyć w tym całym haosie? Co jeśli powiem - organizację prezentu możesz zostawić mnie? Wystarczy, że poświęcisz mi chwilę i w pierwszej kolejności nieco przybliżysz sylwestkę osoby świętującej. Opowiesz o tym co lubi, czym sie zajmuje, czy ma jakieś marzenia - interesują mnie te najskrytsze :)

Są to informacje na podstawie których - stworzę jedyny w swoim rodzaju występ - przeznaczony w całości dla niego. Jeżeli lubi łowić ryby - mogę wcielić się w złotą rybkę, która spełnia życzenia. Jeżeli jest zapalonym motocklistą - mogę bez przeszkód wjechać na salę na motorze - tak, nie mam z tym problemu. A jeśli jest fanem gier karcianych - wtedy na tą okoliczność będę damą kier. Mam imponującą wyobraźnię i to jest moja siła!

STRIPTIZ W SKAWINIE DO APARTAMENTU ZLOT MOTOCYKLOWY SYLWESTRA

Striptizerka do wynajęcia z dojazdem do Skawiny na imprezy takie jak: impreza firmowa, wigilia firmowa, event, bankiet, gala, konferencja, urodziny, imieniny, rocznica, jubileusz, pożegnanie emeryta, sylwester, andrzejki, bal karnawałowy, walentynki, barbórka, śledzik, karczma piwna, golonko, wieczór kawalerski, striptiz dla szefa, striptiz dla prezesa, striptiz dla motocyklistów, striptiz dla strażaków, striptiz dla górników, striptizerka do limuzyny, hostessy, tancerki, fordanserki.

Striptiz z dojazdem do miejsc takich jak: dom, mieszkanie, apartament, limuzyna, hummer, wynajęty domek, pensjonat, hotel, motel, hostel, ogródki działkowe, pole paintballowe, domek nad jeziorem, domek w górach, restauracja, sala bankietowa, klub, bar, dyskoteka, klub, remiza OSP.

Striptiz z dojazdem: Skawina i okolice

Striptizerki na telefon z dojazdem do: Skawina, Skawinka, Radziszów, Głogoczów, Mogilany, Włosań, Krzyszkowice, Gaj, Libertów, Rzeszotary, Świątniki Górne, Wrząsowice, Podstolice, Polanka, Krzywaczka, Biertowice, Izdebnik, Lanckorona, Leńcze, Przytkowice, Sosnowice, Wołowice, Paszkówka, Marcyporęba, Rusocice, Czernichów, Cholerzyn, Liszki, Mników, Kryspinów, Rybna, Sanka, Zalas, Frywałd, Inwałd, Nawojowa Góra, Brodła.

Striptiz Skawina: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się w zakładce: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Sprawdź tancerze erotyczni z naszej Grupy.

Striptizerka w Skawinie: Kontakt

lub

+48 666 222 513