MENU
Jesteś tutaj: MIASTA MAŁOPOLSKIE Striptizerka Rabka-Zdrój

Striptizerka Rabka-Zdrój |
☆ Striptiz Damski w Rabce-Zdroju ☆

Drobna, ładna dziewczyna - striptizerka Rabka-Zdrój

lub

Striptizerka do wynajęcia w Rabce Zdrój na imprezę. Tak to właśnie ja! Kłaniam się nisko i pragnę przedstawić ci siebie i moje fantastyczne koleżanki. Podhale to nasz ulubiony rejon. Mnóstwo różnego rodzaju imprez i jeszcze więcej wspomnień, ktore zostaną z nami na zawsze. Między innymi dlatego wykonujemy taką właśnie pracę. Uwielbiamy poznawać was, a wy uwielbiacie z kolei nasze towarzystwo.

Wraz z koleżankami tworzymy naprawdę jedyny w swoim rodzaju dream team, który "rządzi" na imprezach na Podhalu. I nie ma w tym ani słowa przesady, a już tym bardziej przechwałek. Bo za tym co mówię idzie setka zrealizowanych występów, tysiące zadowolonych chłopaków i jeszcze więcej imprez - na których pojawiamy się z polecenia.

STRIPTIZERKA RABKA-ZDRÓJ NA WIECZÓR KAWALERSKI

Tancerka erotyczna o nietuzinkowej urodzie na wieczory kawalerskie

Tancerka na striptiz dla kawalera w Rabce-Zdroju bynajmniej nie powinna być przypadkowa. Doświadczenie jest tutaj kluczowym czynnikiem, który warto wziąć pod uwagę. Jeśli zatem pragniesz przeżyć naprawdę fajną przygodę, podczas imprezy kawalerskiej, to zaproś na ten wieczór mnie lub jedną z moich koleżanek. Potrafimy skutecznie podgrzewać atmosferę.

Mamy w zanadrzu wersje pokazów dostosowane cenowo dla każdego. Łącznie z wersją, która zawiera opcję rozkręcania imprezy oraz waszego czynnego udziału w pokazie. Możecie nie tylko zobaczyć, ale też dotknąć. Striptiz z oliwką do masażu ma ogromne grono zwolenników, nie bez powodu.

STRIPTIZERKA RABKA-ZDRÓJ NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

Striptizerka, która wykona pokaz tańca erotycznego na imprezę firmową w Rabce-Zdroju powinna wyróżniać się nie tylko nieskazitelnym wyglądem, ale również klasą. W związku z tym, że chcesz pokazać się od jak najlepszej strony przed pracownikami  i kontrahentami zachęcam, abyś zwrócił się do mnie. Wraz z moimi koleżankami tworzymy naprawdę zgrany i dobrze działający dream team, który nie tylko cieszy oko, ale też bawi i zapada w pamięci.

Jeśli zamówsz występ erotyczny z wyprzedzeniem - wtedy będziemy mieć wystarcvzająco dużo czasu - aby wszystkie szczegóły dopiąć w jedną naprawdę imponującą całość. Body Sushi, Burleska, Aerial Dance - to tylko niektóre z moich propozycji. O pełne kieliszki gości zadbają hostessy, a o gorącą atmosferę na parkiecie fordanserki. Wspólnie stworzymy event, który naprawdę wart będzie zapamiętania.

STRIPTIZERKA RABKA-ZDRÓJ NA URODZINY W RABCE-ZDROJU

Czy warto zamówić striptiz jako prezent na urodziny dla mężczyzny? Co za pytanie! Jako doświadczona tancerka erotyczna bez zastanowienia  mogę odpowiedzieć, że warto. Pod warunkiem oczywiście, że żona lub partnerka jubilata, również wyraża w tej kwestii pełną aprobatę. Pamiętaj, że my striptizerki pojawiamy się na imprezie jako atrakcja, która ma cieszyć oczy i rozładować atmosferę. Staramy się unikać sytuacji, gdzie nasza obecność mogłaby doprowadzić do jakiegokolwiek konfliktu.

Jeśli te podstawowe kwestie mamy jasne i omówione, możemy przejść do tej bardziej przyjemnej części, a mianowicie przygotowania scenariusza na ten wieczór. Czy wybierzesz pełny striptiz do naga czy może występ w wersji soft i jako dodatek recital w wersji "MARLYN". Chciałabym móc przedstawić ci wyczerpującą ofertę - dlatego zachęcam do kontaktu. Możesz wysłać zapytanie ofertowe lub zadzwonić! Zróbmy naprawdę zaskakujący prezent dla jubilata!

STRIPTIZ W RABCE-ZDROJU DO APARTAMENTU ZLOT MOTOCYKLOWY SYLWESTRA

Striptizerka na dojazd na: wieczór kawalerski, urodziny, imieniny, pożegnanie emeryta, jubileusz, rocznica, sylwester, andrzejki, walentynki, bal karnawałowy, zlot motocyklowy, dzień chłopaka, dzień mężczyzny, striptiz dla męża, striptiz dla szefa, striptiz dla prezesa, striptiz dla motocyklistów, impreza firmowa, wigilia firmowa, impreza integracyjna, eventy, bankiety, konferencje.

Striptizerki z Podhala na dojazd: dom, mieszkanie, apartament, domek w górach, wynajęty domek, pensjonat, hotel, motel, hostel, restauracja, pizzeria, kręgielnia, ogródki działkowe, pole paintballowe, sala bankietowa, klub, dyskoteka, club muzyczny, klub motocyklowy, limuzyna, hummer, partybus.

Striptiz z dojazdem: Rabka-Zdrój i okolice

Striptizerki Podhale z dojazdem do: Rabka-Zdrój, Skomielna Biała, Chabówka, Rdzawka, Rokiciny Podhalańskie, Raba Wyżna, Bielanka, Raba Niżna, Poręba Wielka, Niedźwiedź, Mszana Dolna, Mszana Górna, Łętowe, Łostówka, Kasina Wielka, Gruszowiec, Kasina Mała, Kasinka, Wilczyce, Półrzeczki, Chysżówki, Szczawa, Zasadne, Kamienica.

Striptiz Rabka-Zdrój: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się w zakładce: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Sprawdź tancerze erotyczni z naszej Grupy.

Striptizerka w Rabce-Zdroju: Kontakt

lub

+48 666 222 513