MENU
Jesteś tutaj: MIASTA MAŁOPOLSKIE Striptizerka Trzebinia

Striptizerka Trzebinia |
☆ Striptiz Damski w Trzebini ☆

Ładnie opalona blondynka Edyta striptizerka Trzebinia

lub

Striptizerka, która dojedzie do Trzebini na imprezę. Bez wątpienia jestem jedną z nich. Występuję na imprezach męskich i tam gdzie towarzystwo jest mieszane damsko-męskie. Przed publicznością czuję się jak ryba w wodzie. Jako, że jestem striptizerką znaną i lubianą w Małopolsce, to mam również mnóstwo pracy. Nie wszędzie mogę pojawić się osobiście.

Dlatego też mam w swoim zespole grupę naprawdę sexownych i gorących tancerek erotycznych - które podobnie jak ja - urodziły się po to, aby tańczyć. Wszystkie, bez wyjątku, mogą dojechać na twoją imprezę. Występujemy na przyjęciach urodzinowych, na zlotach motocyklowych czy firmowych bankietach. Potrafimy bezbłędnie odgadnąć - o czym marzycie i czego od nas oczekujecie. Spełniamy marzenia, fantazje oraz ukryte pragnienia.

STRIPTIZERKA TRZEBINIA NA WIECZÓR KAWALERSKI

Edyta - tancerka erotyczna Trzebinia

Zamów striptizerkę na wieczór kawalerski w Trzebini. Nie martw się kwestiami organizacji, bo z całą pewnością w wielu sprawach mogę służyć pomocą. Już na początku zachęcam, aby utrzymać występ striptizerki w tajemnicy przed kawalerem. Efekt będzie znacznie bardziej widowiskowy, a ja mam przestrzeń do tego, aby nieco wkręcić młodego :) Odgrywanie śmiesznej scenki aktorskiej na początek, to moja ulubiona zabawa.

Zanim kawaler zorientuje się kim jestem i po co przyjechałam, najpierw pozwolę sobie troszkę wyprowadzić go z równowagi. Ale spokojnie! Wszystko w granicach rozsądku i dobrego smaku. Z organizatorem - w pierwszej fazie przygotowań - omawiam dobór przebrań erotycznych i dodatków. Wybieramy wariant występu solo lub lesby show. Tak, tak - nie ma przeciwwskazań, aby przyjechało do was kilka striptizerek.

STRIPTIZERKA TRZEBINIA NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

Organizatorzy imprez firmowych w Trzebini czasami niemal stają na głowie, aby znaleźć atrakcje, które zaskoczą uczestników i sprawią, że impreza integracyjna będzie długo wspominana. Z przyjemnościa podsunę w tym momencie swoją ofertę. Mam w niej wiele ciekawych wariantów, a niektóre są przygotowane właśnie z myślą o firmowych eventach. Inne zdecydowanie sprawdzą się na okoliczność barbórki. Z pewnością uda nam się razem przygotować coś naprawdę wspaniałego.

Zawsze na początek pytam - w jakiej branży firma działa i czym się zajmuje. I w oparciu o te informacje, staram się przygotować dodatki i detale. Jeśli jesteście firmą kurierską - to mogę wystąpić w koszulce sygnowanej logo waszej firmy. Jeśli zajmujecie się budowlanką - to wejdę na salę wcielając się w kierownika budowy. Z ogromną radością zajmę się przygotowaniem body sushi wraz z cateringiem. Zadzwoń i możemy działać!

STRIPTIZERKA TRZEBINIA NA URODZINY W TRZEBINI

Jeśli szukasz prezentu urodzinowego dla mężczyzny - z okazji urodzin - to myślę, że na mojej stronie znajdziesz wiele ciekawych opcji. Taniec erotyczny w kilku wersjach: pikantnej, stonowanej lub też w wersji soft. Pokazy artystyczno-erotyczne. Wprost idealne na przyjęcie urodzinowe show kabaretowe lub recital wokalny stworzone tak, aby jubilat zaniemówił z wrażenia. Bez względu na to czy jest to 18-stka czy 40-stka - to wiedz, że przygotuję coś co będzie dopełnieniem urodzinowego przyjęcia w Trzebini.

Striptiz dla solenizanta może być naprawdę wyrafinowanym spektaklem - jeśli zaprezentuje go tancerka erotyczna z doświadczeniem. Tylko zawodowa striptizerka - z prawdziwego zdarzenia, potrafi zawładnąć uwagą i zmysłami - nie tylko jubilata, ale również wszystkich gości obecnych na sali. Nie wyobrażam sobie występu zwykłej tancerki, która wejdzie na salę i bezmyślnie się rozbierze. Nie o to chodzi. Chodzi o to, aby posiadać umiejętność czytania z twarzy widzów, ich oczekiwań.

STRIPTIZ W TRZEBINI DO APARTAMENTU ZLOT MOTOCYKLOWY SYLWESTRA

Striptizerka do wynajęcia na imprezy takie jak: wieczór kawalerski, impreza firmowa, wigilia firmowa, event, bankiet, gala, barbórka, śledzik, karczma piwna, golonko, dzień górnika, konferencja, urodziny imieniny, pożegnanie emeryta, jubileusz, rocznica, zlot motocyklowy, zlot samochodowy, targi branżowe, sylwester, andrzejki, walentynki, dzień chłopaka, dzień mężczyzny, striptiz dla męża, striptiz dla szefa, striptiz dla prezesa, striptiz dla górników, striptiz dla strażaków, striptiz dla motocyklistów.

Zamów striptizerki na telefon do: mieszkanie, dom, apartament, hotel, motel, hostel, limuzyna, hummer, ogródki działkowe, pole paintballowe, restauracja, pizzeria, kręgielnia, pub, bar, klub, dyskoteka, club muzyczny, wynajęty domek, pensjonat, klub motocyklowy, remiza OSP, sala bankietowa, siedziba firmy, biuro prezesa.

Striptiz z dojazdem: Trzebinia i okolice

Striptizerki na dojazd do: Trzebinia, Młoszowa, Luszowice, Myślachowice, Balin, Piła Kościelecka, Płaza, Dulowa, Za Białką, Nieporaz, Rudno, Filipowice, Wola Filipowska, Psary, Karniowice, Czerna, Tenczynek, Niesułowice, Żurada, Witeradów, Osiek, Nowa Góra, Ostrężnica, Ujków Stary, Bukowno, Bogucin Mały.

Striptiz Trzebinia: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się w zakładce: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Sprawdź tancerze erotyczni z naszej Grupy.

Striptizerka w Trzebinia: Kontakt

lub

+48 666 222 513