MENU
Jesteś tutaj: MIASTA OPOLSKIE Striptizerka Brzeg

Striptizerka Brzeg |
☆ Striptiz Damski w Brzegu ☆

Wyjątkowej urody striptizerka Brzeg | Striptiz w Brzegu

lub

Jestem striptizerką z wyboru. Uwielbiam tańczyć i nie mam problemu z pokazywaniem swojego ciała. Przeglądam się w oczach widza i to właśnie od pubiczności czerpię najlepszą energię.

Występuję nie tylko dla mężczyzn, choć to oni właśnie stanowią znaczne grono moich widzów. Doskonale czuję się również podczas występów na imprezach mieszanych. Dlatego z powodzeniem możesz zamówić mój występ zarówno na wieczór kawalerski jak i na przyjęcie urodzinowe.

STRIPTIZERKA BRZEG NA WIECZÓR KAWALERSKI

Dziewczyna o kształtnym biuście tancerka erotyczna Brzeg na wieczór kawalerski w Brzegu

Ze mną w roli głównej nie ma mowy o nieudanej imprezie kawalerskiej. Ze mną wasz wieczór kawalerski jest po prostu skazany na sukces. Każdy mężczyzna skrycie marzy o kobiecie, która pozbawiona jest wstydu i pruderii.  W przypadku striptizerek są to cechy, które są nam przypisane. Uwielbiamy swoje ciało.

Możesz być pewien że nawet najbardziej nudny wieczór kawalerski zamienię w noc pełną przygód. Mam na to sprawdzone sposoby. Mam również niezliczoną ilość przebrań erotycznych. Możesz je wybrać podczas rozmowy telefonicznej lub w momencie kiedy pojawię się u was. Ważnym i tym co klienci cenią sobie w moich występach jest fakt że angażuję do zabawy wszystkich uczestników imprezy. Kawaler jest moim ulubieńcem, ale podchodzę również do wszystkich jego przyjaciół obecnych na sali.

STRIPTIZERKA BRZEG NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

Mam duże doświadczenie w poikazach tańca erotycznego. Nie ma zatem zaskoczenia w tym że zdążyłam zrzeszyć wokół siebie grupę najlepszych striptizerek w Polsce. Wspólnie tworzymy "women power". Występujemy na imprezach integracyjnych oraz w roli sexownych śnieżynek przy okazji wigilii firmowych. Uświetniamy imprezy pracownicze oraz eventy.

Jeśli i ciebie interesuje atrakcja w postaci pokazu erotycznego na firmowym wydarzeniu, lepiej od razu zwróć się do mnie. Zadzwoń lub skontaktuj się ze mną drogą mailową. Powiedz jaki rodzaj imprezy organizujesz a ja przygotuję indywidualna wycenę i propozycje atrakcji. Wbrew pozorom nie zajmujemy się tylko striptizem. W naszych szeregach są też hostessy, fordanserki , performerki burleski i tancerki podestowe. Do wyboru masz zatem wiele opcji artystycznych.

STRIPTIZERKA NYSA NA URODZINY W NYSIE

Twoja druga połówka będzie świętować okrągłe urodziny? Chcesz zamówić dla niego striptiz damski i tym samym zrobić niespodziankę której nie zapomni przez kolejne lata? Doskonały pomysł. Wiem coś o tym. Najpier jednak odezwij się do mnie i wspólnie ustalimy szczegóły mojego występu. Pamiętaj że to ty decydujesz i masz ostatnie zdanie w kwestii wyboru strojów i scenariusza.

Zadzwoń i zarezerwuj występ tancerki erotycznej na urodziny dla mężczyzny. Występ mój lub jednej z moich fantastycznych koleżanek. Jesteśmy tutaj właśnie dla ciebie.

STRIPTIZ W BRZEGU DO APARTAMENTU ZLOT MOTOCYKLOWY SYLWESTRA

Zamów striptiz na: wieczór kawalerski, impreza firmowa, wigilia firmowa, event, bankiet, gala, konferencja, urodziny, imieniny, pożegnanie emeryta, zjazd absolwentów, spotkanie firmowe, sylwester, andrzejki, walentynki, dzień chłopaka, dzień mężczyzny, męskie spotkanie, zlot motocyklowy, zlot samochodowy, targi branżowe, spotkanie sprzedażowe, impreza strażacka, striptiz dla męża, striptiz dla szefa, striptiz dla prezesa, striptiz dla motocyklistów, striptiz dla strażaków.

Tancerki erotyczne na dojazd do: dom, mieszkanie, apartament, hotel, motel, hostel, pensjonat, ogródki działkowe, pole paintballowe, agroturystyka, domek nad jeziorem, wynajęty domek, domki letniskowe, restauracja, pizzeria, kręgielnia, pub, bar, klub, dyskoteka, klub motocyklowy, remiza strażacka, sala OSP.

Striptiz z dojazdem: Brzeg i okolice

Striptizerka do wynajęcia na dojazd do: Brzeg, Pawłów, Żlobizna, Przylesie, Szydłowice, Czepielowice, Zwanowice, Mikolin, Skorogoszcz, Rzędziwojowice, Przecza, Tułowice, Łambinowice, Jasienica Dolna, Pisarzowice, Olszanka.

Striptiz Brzeg: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się w zakładce: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Sprawdź tancerze erotyczni z naszej Grupy.

Striptizerka w Brzegu: Kontakt

lub

+48 666 222 513