MENU
Jesteś tutaj: OFERTA Striptiz na urodziny

Striptizerka na Urodziny | Striptiz na Urodzinach

Striptizerka na Urodziny | Striptiz na Urodzinach

Szukasz prezentu na urodziny i postanowiłaś / postanowiłeś rozważyć pokaz damskiego striptizu jako prezent? Jestem pewna, że solenizant musi być kimś naprawdę wyjątkowym. Być może jest on twoim mężem albo ukochanym bratem czy najlepszym przyjacielem. A może zbliżają się 18-ste urodziny syna i chcesz nieco urozmaicić mu wejście w "dorosłe" życie. Aby wspomnienia tego wyjątkowego dnia wracały do niego w postaci miłych wspomnień. Każdy występ na imprezie urodzinowej to duża odpowiedzialność dla mnie, jako erotycznej tancerki. Doskonale wiem, że zostałam obdarzona dużym zaufaniem i nie mogę go zawieść. Mój występ musi odbyć się na najwyższym poziomie i z klasą. W momencie rozmowy z organizatorem lub organizatorką występu erotycznego na urodzinowej imprezie, zawsze staram się ustalić wszystkie najdrobniejsze szczegóły.

Występ musi spodobać się osobie świętującej. Jednak pamiętajmy, że na sali być może będzie również żona, dziewczyna, rodzice czy osoby starsze. Niedopuszczalne jest, by ktokolwiek z widzów poczuł się zniesmaczony, czy zawiedziony. Zawsze przeprowadzam analizę tego, na co mogę sobie pozwolić. Jeśli mój występ organizuje żona dla męża, ustalamy czy ma on się odbyć na zasadzie lap dance. Czy solenizant będzie miał możliwość, aby mnie dotknąć, oraz czy ja mogę go czynnie zaangażować do mojego tańca np. czy mogę usiąść mu na kolanach i pozwolić posmarować się olejkiem aromatycznym? W przypadku gdy organizator informuje mnie, że wśród zaproszonych gości będą osoby starsze i nie do końca jest pewien, jak zareagują na widok roznegliżowanej tancerki, wtedy wspólnie rozważamy, czy nie byłoby korzystniej, zrezygnować z elementu pełnego striptizu i często zastępujemy go wersją tańca erotycznego topless lub rozbieram się do bielizny.

Wielokrotnie uczestniczę w przyjęciach urodzinowych i cieszą mnie chwile, kiedy po moim występie solenizant nie może wyjść z podziwu. Goście tłumnie żegnają mnie przed wyjściem, a organizatorka lub organizator dziękuje mi za wspaniały udany pokaz tańca rozbieranego. Czy jest coś milszego niż to, że twoja praca została doceniona? Oczywiście nie musimy ograniczać się jedynie do profesjonalnego striptizu, gdyż jeżeli chodzi o okoliczność, jaką są urodziny, możemy nieco puścić wodze wyobraźni.

Wspólnie stwórzmy nietypowy scenariusz mojego występu. Czy chcesz, abym niespodziewanie wyłoniła się z tortu? A może powinnam w stroju kelnerki wcielić się w rolę personelu i niespodziewanie rozpocząć swój występ? Mogę również wykorzystać jedno z moich licznych sexy przebrań tematycznych. Wraz z moim zespołem prezentujemy też recitale wokalne w stylu Marilyn Monroe - jako idealny dodatek na urodziny właśnie.  Oczywiście, jeśli masz extra pomysły, które mogłabym zrealizować, koniecznie mi o nim opowiedz. W końcu nikt inny nie zna solenizanta tak dobrze, jak ty. Wiesz, co lubi, czym się zajmuje i co mu się podoba. Możemy sprawić, że jego prezent urodzinowy w postaci tańca erotycznego będzie spełnieniem fantazji.

Striptiz z dojazdem: cała Polska

W tym miejscu na pewno sobie zadasz pytanie, czy striptiz na dojazd możesz zamówić tylko do Katowic, Bielska-Białej, Krakowa, Opola, Wrocławia czy Rzeszowa oraz czy istnieje możliwość, abym dotarła na pokaz do mniejszej miejscowości jak np. Ornontowice, Korbielów, Zwardoń, Istebna, Ustroń, Szczyrk, Bystra, Brenna. Otóż możesz zamówić striptiz z dojazdem praktycznie wszędzie. Występuję w takich rejonach jak: Górny Śląsk, Małopolska, Podhale, beskidzkie, opolskie, dolnośląskie i podkarpackie. I bez względu, gdzie odbywa się przyjęcie urodzinowe, mogę dojechać w każdy zakątek.

Aby nie wprowadzać niepotrzebnego zamieszania w tym i tak nerwowym czasie przygotowań i organizacji twojej imprezy, ceny mojego występu podaję zawsze, uwzględniając już opłatę za dojazd. Pozostaje już tylko czekać na TEN dzień.

Striptiz: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się na podstronie: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Striptizerka: Kontakt

lub

+48 666 222 513