MENU
Jesteś tutaj: MIASTA LUBUSKIE

Striptizerka lubuska |
☆ Striptiz Damski w lubuskim ☆

Dziewczyna zawadiacko oparta o ściankę - striptizerka lubuskie

lub

Jeśli organizujesz imprezę w województwie lubuskim, odezwij się do nas! Zjazd absolwentów? Impreza z okazji przejścia na emeryturę? A może zwykłe spotkanie przyjaciół? Mamy coś dla ciebie.

Nasze usługi dostępne są na terenie całego województwa lubuskiego. Możesz zamówić pokaz tanceczny z dojazdem na miejsce swojej imprezy. Spraw niespodzianke sobie i swoim przyjaciołom. Atrakcje na wieczór? Zostaw to nam!

STRIPTIZERKA LUBUSKA NA WIECZÓR KAWALERSKI

Naga dziewczyna w śnieżnobiałej pościeli - striptizerka na Wieczór Kawalerski w lubuskim

Zabawy na wieczorach kawalerskich słyną z tego że biorą w nich udział striptizerki. Nie znaczy to wcale że wymykają się spod kontroli. Ośmieliłabym się rzec nawet, że jeśli profesjonalna striptizerka weźmie sprawy w swoje ręce to wasz kawaler z pewnością nie narobi głupot, o które nie trudno np. w dyskotece. 

Jesteśmy gwarancją że...po pierwsze wieczór kawalerski będzie udany, a po drugie będzie na poziomie. Owszem pobawimy się z uczestnikami, musisz jednak wiedzieć że profesjonalne striptizerki mają granice, których nigdy i za żadne pieniądze nie przekroczą. Dlatego też wzbudzamy zaufanie. 

STRIPTIZERKA LUBUSKA NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

Współpracują z nami zarówno duże korporacje jak również mniejsze przedsiębiorstwa i małe rodzinne firmy. A gto dlatego że mamy w swojej ofercie dostępne atrakcje na róznego rodzaju wydarzenia firmowe.  

Pokazy profesjonalnej burleski, występy aerial dance, pokazy tańca fire show. Możemy zorganizować body sushi wraz z całym cateringiem. Jednym słowem zorganizujemy atrakcje na twoją imprezę od A do Z. 

STRIPTIZERKA LUBUSKA NA URODZINY W LUBUSKIM

Młodziutka blond piękność w białej pościeli - tancerka erotyczna na Urodziny w lubuskim

Przyjęcie urodzinowe to szczególny rodzaj wydarzenia.Nasze usługi najczęściej zamawiane są z okazji okrągłych urodzin lub 18-stki. Przeżyjmy ten dzień w sposób wyjątkowy.  

Ogromna popularność naszych usług na imprezy urodzinowe, spowodowała że postanowiłyśmy przygotować pakiety dedykowane właśnie na urodziny dla mężczyzny. Chcesz je poznać? Odezwij się do nas.

STRIPTIZ W LUBUSKIM DO APARTAMENTU ZLOT MOTOCYKLOWY SYLWESTRA

Na jaki rodzaj imprezy możesz zamówić striptiz damski? Są to m.in: urodziny, imieniny, pożegnanie emeryta, zjazd absolwentów, rocznica, jubileusz, afterparty, wieczór kawalerski, zlot motocyklowy, zlot samochodowy, targi branżowe, sylwester, andrzejki, walentynki, dzień chłopaka, dzień mężczyzny, męskie spotkanie, impreza firmowa, wigilia firmowa, event, bankiet, gala, konferencja, impreza pracownicza, impreza integracyjna, striptiz dla męża, striptiz dla szefa, striptiz dla prezesa, impreza strażacka, striptiz dla strażaków, striptiz dla motocyklistów. 

W jakie miejsca dojeżdżamy na striptiz? Dojeżdżamy do: dom, mieszkanie, apartament, ogródki działkowe, pole paintballowe, agroturystyka, strzelnica, domek nad jeziorem, wynajęty domek, domki letniskowe, ośrodki wypoczynkowe, hotel, motel, hostel, pensjonat, limuzyna, partybus, hummer, sala bankietowa, restauracja, pizzeria, kręgielnia, klub, pub, bar, dyskoteka, klub motocyklowy, remiza strażacka, sala OSP, prywatna działka, plener. 

Striptiz z dojazdem: lubuskie

Striptizerki do wynajęcia na dojazd do: Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Nowa Sól, Świebodzin, Międzyrzecz, Kostrzyn nad Odrą, Frankfurt nad Odrą, Krosno Odrzasńskie, Sulęcin, Łagów Lubuski, Skwierzyna, Deszczno, Bledzew, Lubniewice, Krzeszyce, Witnica, Torzym, Garbicz, Przełazy, Niesulice, Sulechów, Bytom Odrzański, Szprotawa.

Striptiz lubuskie: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2500 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się w zakładce: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Striptizerka w lubuskim: Kontakt

lub

+48 666 222 513