MENU
Jesteś tutaj: OFERTA Imprezy firmowe

Striptizerki na Imprezy Firmowe | Bankiety | Konferencje | Delegacje

Młoda korporacyjna dziewczyna - striptizerka na Imprezę Firmową

Witaj. Wierzę, że znalazłeś się tutaj nieprzypadkowo, co więcej - z pewnością jesteś w odpowiednim miejscu, jeśli szukasz atrakcji erotycznej na imprezę firmową, wyjazd integracyjny, bankiet, event czy korporacyjne, męskie spotkanie. Musisz wiedzieć, że profesjonalny striptiz, który oferuję, to nie jest tylko taniec rozbierany, lecz sztuka. Jest oczywiste, że damski striptiz nie polega jedynie na tym, aby się rozebrać. Doświadczona tancerka erotyczna: kusi, flirtuje, rozpala zmysły, wzbudza pożądanie. Jeśli zatem jesteś właścicielem, prezesem czy managerem, na którego barkach spoczywa organizacja imprezy firmowej, spokojnie możesz zaufać właśnie mnie. Doskonale zdaję sobie sprawę z ilości ofert oraz firm, które zajmują się organizacją rozrywek erotycznych. Przejrzenie i analiza ich wszystkich może być nie lada wyzwaniem. Powiem ci coś jednak w tajemnicy - finalnie i tak 90% klientów decyduje się zamówić właśnie mój wyjątkowy, profesjonalny pokaz striptizu. Przejdźmy dalej. Bez względu gdzie organizujesz firmowe spotkanie - chętnie dojadę do Katowic, Bielska-Białej, Żywca, Wisły. Jednak jeśli planujesz - że impreza ma się odbywać we Wrocławiu, Opolu, Lubinie - to zapewniam, że i tam chętnie dla was zatańczę. Zrozumiałym jest fakt, że chcesz wybrać najlepiej. Nie jest sekretem, że jeśli pracownicy twojej firmy będą się dobrze bawić, to nie będziesz musiał długo czekać na efekty, jestem pewna, że już wkrótce przełoży się to na sukcesy w ich pracy, które będą przynosić profity twojej firmie.

Nie sposób przytoczyć tutaj wszystkich scenariuszy imprez, na których miałam zaszczyt i przyjemność występować jako striptizerka - było ich naprawdę wiele. Podzieliłabym je jedynie na kameralne firmowe spotkania oraz takie, które były zorganizowane z „pompą” a mój występ, choć zwykle był „gwoździem programu”, to następował jako ukonorowanie wieczoru, poprzedzony jeszcze innymi atrakcjami. Możesz być pewien, że bez względu na to, którą wersję pokazu postanowisz wybrać – to ja ze swojej strony uczynię wszystko, aby twoi pracownicy byli usatysfakcjonowani. Wiem doskonale, że będzie to dla mnie najlepszą reklamą!

Czego szukasz? Esencjonalnego występu w wersji Standard? A może chciałbyś dać swoim gościom szansę, aby nieco dłużej mogli podziwiać profesjonalny pokaz tańca erotycznego? Tutaj idealnie sprawdza się wersja nieco bardziej rozbudowana w opcji Silver. Dodam, że najchętniej wybieraną wersją w odniesieniu do imprez firmowych jest wersja Gold - zapewniam, że nazwałam ją tak nie bez powodu. Impreza w męskim gronie nabiera zupełnie nowego charakteru w momencie, kiedy pojawia się na niej striptizerka, chętnie zostanę na waszej imprezie nieco dłużej.

Mogę w sexy stroju lub topless (!) serwować wam drinki, nie ulega wątpliwości, że w moim towarzystwie nikt nie będzie się nudził. Rozkręcę wasze spotkanie i sprawię, że jeszcze długo będziecie wspominać ten wieczór. Być może zadasz sobie teraz pytanie lub nasunie się myśl - czy jedna sexy hostessa wystarczy? Otóż spokojnie – jestem przygotowana na każdą okoliczność dlatego, aby całkowicie zminimalizować ilość telefonów, które musisz wykonać podczas organizacji rozrywki erotycznej na imprezę firmową, zadbałam o to, byś mógł w mojej ofercie znaleźć wszystko, czego potrzebujesz.

Współpracuję z profesjonalnymi tancerkami erotycznymi w całej Polsce - są to kobiety z klasą, które wiedzą na czym polega sztuka uwodzenia. Być może miałeś okazję widzieć je w teledyskach, sexy sesjach zdjęciowych czy na galach w roli Ring Girls. Wielokrotnie wspólnie występujemy. Zadzwoń do mnie!

Striptiz z dojazdem: cała Polska

Oczywiście naturalnym terenem na którym występuję jest południe Polski. Ale ze względu na zapotrzebowanie tańca erotycznego w pozostałej części kraju i współpracę z tancerkami z całej Polski - zaprosić nas możesz i do Warszawy i do Trójmiasta jak również Mielna czy Karpacza. Jednym słowem wszędzie gdzie organizujesz imprezę.

Striptiz: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się na podstronie: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Striptizerka: Kontakt

lub

+48 666 222 513