MENU
Jesteś tutaj: MIASTA PODBESKIDZIE Striptizerka Cieszyn

Striptizerka Cieszyn |
☆ Striptiz Damski w Cieszynie ☆

Striptizerka Cieszyn - dziewczyna wielu talentów

lub

Zarezerwuj mój striptiz do Cieszyna. Zadbaj o odpowiedni klimat imprezy. Nie bądź jak zwykły organizator imprezy w Cieszynie. Wykaż sie odpowiednią dawką pomysłowości i pokaż swoim gościom na co cię stać. Konkretniej to ja pokażę na co mnie stać, a ty będziesz jedynie "ojcem tego sukcesu". Tak! Jako jedna z nielicznych striptizerek swoją ofertę kieruję na kilka sąsiadujących ze sobą województw, w tym również Górny Śląsk.

Możesz sobie wyobrazić jak ogromną ilość imprez obsługuję. Nadmienię, że pomimo iż bardzo dobrze pozycjonuję swoją ofertę w internecie, to jednak znaczna część moich klientów jest z polecenia. To jest dla mnie sukces i duma. Praca i usługi, które świadczę są na najwyższym poziomie. Zadzwoń i przekonaj się sam!

STRIPTIZERKA CIESZYN NA WIECZÓR KAWALERSKI

Tancerka erotyczna z Cieszyna - dziewczyna o oczach jak zielony ametyst

Występ profesjonalnej striptizerki w Cieszynie na wieczór kawalerski. Możesz zapomnieć o kupnie coca-coli, możesz przeoczyć, że brakuje wina, ale nie możesz pominąć występu tancerki erotycznej. Występ striptizerki dla kawalera jest zwyczajem, który juz mocno zakorzenił się w tradycji wieczorów kawalerskich. Ma znaczenie symboliczne i powinien pokazać przyszłemu panu młodemu, że na dobre żegna się z wolnością i związanymi z nią zaletami. Nie wątpię, że po ślubie odkryje równie fascynujący świat.

Ale teraz jest czas na imprezę kawalerską. Zadbajmy o to, by była warta zapamiętania - jeśli zadbałeś o napięty program. Atrakcja goni atrakcję i zupełnie nie wiesz jak wygospodarować okienko dla mnie. Podpowiadam - możesz zamówić budzenie kawalera. W tej opcji wprawdzie nie zrobię striptizu pod osłoną nocy, a dla odmiany pojawię się w godzinach porannych :) Tematyka pokazów striptizu nie ma przede mną żadnych tajemnic. Pozwól, że i was wprowadzę w ten fascynujący świat. Zamów striptizerkę do Cieszyna.

STRIPTIZERKA CIESZYN NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

I tak dobrnąłeś do momentu, kiedy to szukasz striptizerki na imprezę firmową do Cieszyna. Jest jasne, że musi to być tancerka erotyczna, która dojedzie na występ w Cieszynie. Jest również jasne, że powinna to być profesjonalna striptizerka. Cały występ w mom wykonaniu jest starannie przygotowanym i dobrze przemyślanym spektaklem erotycznym. Tutaj każdy gest i każdy szczegół ma znaczenie. Nadmienię, że uwielbiam swoją pracę. Charyzmatyczna i pewna siebie striptizerka potrafi rozkręcić każdą imprezę dla pracowników. Jako sexy hostessa na imprezie jestem wymarzoną wodzirejką.

Na branżowych eventach i bankietach dbam o komfort i odpowiednią atmosferę, w gronie kontrahentów i partnerów biznesowych. Może nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale udział striptizerki w imprezie firmowej może w dużym stopniu ułatwić ci organizację. Występuję solo oraz w duetach z najlepszymi striptizerkami ze Śląska. Wraz z nimi prezentujemy pokazy BDSM (Grey mógłby się od nas uczyć) To opcja dla tych, których fascynuje temat dominacji i uległości. Możemy również zaprezentować podniecający pokaz lesbian show, w wersji EXCLUSIVE. Zamów profesjonalny striptiz na swoją imprezę firmową!

STRIPTIZERKA CIESZYN NA URODZINY W CIESZYNIE

Żaden prezent urodzinowy nie będzie lepszy od zamówionej striptizerki w Cieszynie. Doświadczenie pozwala mi sądzić, że striptiz dla solenizanta na urodziny jest dużo bardziej kreatywny niż pstrokaty krawat, który do niczego nie pasuje. Jeśli już mamy ważną okazję - 18-stka, 40-stka, 50-tka to postarajmy się o prezent zaskakujący. Nie zawsze jest to taniec do naga. Czasem prezentuję pokazy erotycznego show do bielizny lub topless. Potrafię w umiejetny sposób zawładnąć uwagą gości i to jest właśnie clue mojej popularności. Unikatowy pokaz tańca erotycznego w wykonaniu striptizerki ze wszech miar profesjonalnej.

Wystarczy, że powiesz mi w jakim klimacie planujesz urządzić przyjęcie urodzinowe w Cieszynie. Na poczekaniu wymyślę kilkanaście wersji mojego zmysłowego show. Solenizant jest lekarzem? Mogę mu asystować w przebraniu sexy pielęgniarki :) Jest zawodowym kierowcą? Podczas ostatniego kursu chyba znacznie przekroczył prędkość. Sexy policjantka teraz musi wypisać mandat! Zapnijcie pasy i trzymajcie się mocno! To będzie striptiz na urodziny w Cieszynie, jakiego nie zapomnicie.

STRIPTIZ W CIESZYNIE NA BARBÓRKĘ ZLOT MOTOCYKLOWY SYLWESTRA

Nie czekaj i zamów mój  striptiz do Cieszyna. Każda okazja może być dobra: wieczór kawalerski, barbórka - striptiz dla górników, zlot samochodowy, zlot motocyklowy, wyjazd integracyjny, wigilia firmowa, sylwester, andrzejki, walentynki, halloween, striptiz dla szefa, striptiz dla męża, imieniny, striptiz z okazji pożegnania emeryta, event, bankiet, branżowe przyjęcie firmowe, targi erotyczne, targi motoryzacyjne, striptiz do domu, striptizerka do hotelu, striptizerka do apartamentu, lap dance i striptiz w limuzynie.

Dojeżdżam na pokazy na cały Górny Śląsk do takich miejscowości jak: Cieszyn, Ostrawa, Ostrava Czechy, Mnisztwo, Puńców, Bażanowice, Dzięgielów, Goleszów, Gumna, Zamarski, Kostkowice, Dębowiec, Wilamowice, Skoczów, Łączka, Czeski Cieszyn, Wiślica, Simoradz, Oblaski, Drogomyśl, Rychułd, Jarząbkowice, Bąków, Pruchna.

Striptiz Cieszyn: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się w zakładce: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Sprawdź tancerze erotyczni z naszej Grupy.

Striptizerka w Cieszynie: Kontakt

lub

+48 666 222 513