MENU
Jesteś tutaj: MIASTA OPOLSKIE Striptizerka Ozimek

Striptizerka Ozimek |
☆ Striptiz Damski w Ozimku ☆

Striptizerka Ozimek | Ślicznotka o pełnych różowych ustach

lub

Zarówno ja jak i moje bardzo sexowne koleżanki działamy na terenach województwa opolskiego. Czy już wiesz co to oznacza? Oczywiście to, że możesz zamówić nas na striptiz z dojazdem do miejsca w którym planujesz zorganizować swoją imprezę!

Występujemy na kameralnych imprezach, w klubach, w dyskotekach. Możesz zarezerwować taniec erotyczny w naszym wykonaniu także na imprezy masowe. Są wśród nas profesjonalne striptizerki, tancerki podestowe, fordanserki, performerki burleski oraz hostessy. Najlepiej rozkręcimy Twoje wydarzenie.

STRIPTIZERKA OZIMEK NA WIECZÓR KAWALERSKI

Zmysłowa tancerka erotyczna o pięknym pełnym biuście

Każdego roku ja i "moje" dziewczyny obsługujemy setki o ile nie tysiące wieczorów kawalerskich. W okresie letnim nasze weekendy to czas wytężonej pracy. Zdarza nam się zaczynać imprezę wspólnym pokazem lesbian show po czym każda z nas pędfzi w swoją stronę aby dostarczać wam ekscytujących wrażeń. Okres jesienno-zimowy to czas kiedy kawalerskich jest mniej ale za to , na tapetę wbijają imprezy firmowe. Mamy co robić! Jako wiodący zespół tancerek w Polsce cieszymy się renomą i jesteśmy polecane wśród znajomych i klientów.

Już tylko jeden telefon dzieli cię od tego by sprawić najlepszy prezent dla kawalera. Chciałabym też podkreślić że nasze pokazy są dopracowane w najmniejszych szczegółach. Jest w nich gorący striptiz, uzależniający lap dance czyli taniec na waszych kolanach. Jest bita śmietana i olejki do masażu. Kreatywność to nasz znak rozpoznawczy.

STRIPTIZERKA OZIMEK NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

Idealne atrakcje na imprezy firmowe. Mamy je opanowane do perfekcji. Wigilia firmowa? A może impreza pracownicza? Dla nas nie ma wyzwań. Są za to kolejne ciekawe projekty które z radością realizujemy.

Wśród naszych klientów są duże korporacje, firmy oraz przedsiębiorstwa. Zadzwoń i powiedz jaki rodzaj występu cię interesuje. Nie zauważyłeś go w naszej ofercie? Nic nie szkodzi. Z przyjemnością podejmujemy nowe wyzwania.

STRIPTIZERKA OZIMEK NA URODZINY W OZIMKU

Zamów striptiz dla męża lub bliskiego mężczyzny na urodziny. Rozrywka dla dorosłych podbija obecnie rynek i nie ma sobie równych. Profesjonalne pokazy tańca erotycznego na urodziny mają w sobie magię i są gwarancją udanej zabawy.

Koniecznie odezwij się do mnie i zapytaj o pakiety urodzinowe. Pokazy tańca połączone z konferansjerką oraz recitalem wokalnym. Kabaretowe show które rozbawi do łez to kolejna propozycja. Unikatowy prezent na okrągłe urodziny. Z nami to jest możliwe!

STRIPTIZ W OZIMKU DO APARTAMENTU ZLOT MOTOCYKLOWY SYLWESTRA

Striptizerka do wynajęcia na: urodziny, imieniny, pożegnanie emeryta, zjazd absolwentów, afterparty, wieczór kawalerski, zlot motocyklowy, zlot samochodowy, targi branżowe, event, bankiet, gala, konferencja, impreza firmowa, wigilia firmowa, impreza pracownicza, impreza integracyjna, sylwester, andrzejki, walentynki, dzień chłopaka, dzień mężczyzny, impreza strażacka, impreza motocyklowa, striptiz dla męża, striptiz dla szefa, striptiz dla prezesa, striptiz dla strażaków, striptiz dla motocyklistów.

Tancerka na striptiz z dojazdem do: dom, mieszkanie, apartament, ogródki działkowe, pole paintballowe, agroturystyka, domek nad jeziorem, wynajęty domek, domki letniskowe, plener, prywatna działka, hotel, motel, hostel, pensjonat, restauracja, pizzeria, kręgielnia, dyskoteka, klub muzyczny, klub motocyklowy, remiza, sala OSP, limuzyna, partybus, hummer.

Striptiz z dojazdem: Ozimek i okolice

Striptizerka na dojazd do: Ozimek, Krasiejów, Schodnia, Borycz, Antoniów, Jedlice, Grodziec, Zatoka Bajka, Staniszcze Małe, Chobie, Dąbrowica, Kolonowskie, Myślina, Błachów, Kadłub, Krośnica, Daniec, Walidrogi, Otmice, Izbicko.

Striptiz Ozimek: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się w zakładce: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Sprawdź tancerze erotyczni z naszej Grupy.

Striptizerka w Ozimku: Kontakt

lub

+48 666 222 513