MENU
Jesteś tutaj: MIASTA ŚWIĘTOKRZYSKIE

Striptizerka świętokrzyska |
☆ Striptiz Damski w Górach Świętokrzyskich ☆

Striptizerka - biust piątka, piękne opalone ciało, blond włosy - Edyta

lub

Striptizerki na dojazd są doskonałym dodatkiem na imprezy męskie i nie tylko. W województwie świętokrzyskim wbrew pozorom nie jest łatwo znaleźć wysokiej klasy striptiz. 

Dzięki nam masz szansę zamówić pokaz tańca erotycznego na swoją imprezę, który wykonają dla was jedne z najpopularniejszych striptizerek w świętokrzyskim. Aby przekonać się jak łatwa może być rezerwacja pokazu odezwij się do nas. Zadzwoń lub wyślij nam wiadomość mailową.  

STRIPTIZERKA ŚWIĘTOKRZYSKA NA WIECZÓR KAWALERSKI

Striptizerka z pięknym obfitym biustem i śliczną opalenizną na Wieczór Kawalerski w Górach Świętokrzyskich

Macie swojego kawalera i nie zawachacie się aby odpowiednio zaskoczyć go podczas wieczoru kawalerskiego? No i my to szanujemy!!! Jeśli masz głowę na karku to wiesz doskonbale że nie warto zostawiać rezerwacji striptizerki na ostatnią chwilę. Po co ryzykować? 

Jeśli więc jesteś tutaj  i chcesz zamówić tancerkę na striptiz dla kawalera to już teraz odezwij się do mnie. Przedstawię ci dostępne warianty. Przygotujemy ten występ wspólnie pod kątem artystycznym i zdradzę ci kilka pikantnych szczegółów na jakie możecie liczyć :)

STRIPTIZERKA ŚWIĘTOKRZYSKA NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

Wyjazd integracyjny w Góry Śwetokrzyskie? Świetna sprawa! Znamy wiele fantastycznych miejscówek takich jak np. Hotel Binkowski w Kielcach. Cyklicznie realizujemy projekty dla firm i przedsiębiorców. Zapewniam cię że ty również będziesz ukontentowany współpracą z nami. 

Kompleksowa obsługa imprez i wydarzeń firmowych to nasza specjalność. Degustacja body sushi, pokazu burleski na światowym poziomie i co najważniejsze - doświadczone artystki które są "best of the best" w swojej dziedzinie. To gwarancja twojego sukcesu. 

STRIPTIZERKA ŚWIĘTOKRZYSKA NA URODZINY W GÓRACH ŚWIĘTOKRZYSKICH

Tancerka Erotyczna w pięknej czerwonej bieliźnie z koronki na Urodziny w Górach Świętokrzyskich

Wydawać by się mogło że w kwestii prezentów na okrągłe urodziny nie ma ograniczeń. I tak jest w rzeczy samej a mimo to wciąż sporadycznie spotykamy się z zaskoczeniem. Striptiz na urodziny?! Odpowiadamy: TAK!!! 

Nasze pokazy nie mają nic wspólnego z "wyświechtanym" striptizem. robimy show!!! Nasze występy połączone z tematycznymi recitalami wokalnymi biją rekordy popularności. Victoria's Secret Show to autorski performance który jest widowiskowy i zawsze zaskakuje!!! Poznaj szczegóły.

STRIPTIZ W GÓRACH ŚWIĘTOKRZYSKICH DO APARTAMENTU ZLOT MOTOCYKLOWY SYLWESTRA

Striptizerki na dojazd Świętokrzyskie na: wieczór kawalerski, zlot motocyklowy, zlot samochodowy, targi branżowe, impreza firmowa, wigilia firmowa, event, bankiet, gala, konferencja, impreza pracownicza, impreza integracyjna, urodziny, imieniny, pożegnanie emeryta, zjazd absolwentów, afterparty, sylwester, andrzejki, walentynki, dzień chłopaka, dzień mężczyzny, męskie spotkanie, męska impreza, impreza strażacka, impreza motocyklowa, striptiz dla męża, striptiz dla szefa, striptiz dla prezesa, striptiz dla strażaków, striptiz dla motocyklistów.

Striptizerka do wynajęcia na dojazd do: dom, mieszkanie, apartament, ogródki działkowe, pole paintballowe, strzelnica, agroturystyka, offroad, hotel, motel, hostel, pensjonat, domek nad jeziorem, wynajęty domek, domki letniskowe, ośrodek wypoczynkowy, sala bankietowa, restauracja, pizzeria, kręgielnia, pub, bar, klub, dyskoteka, klub motocyklowy, prywatna działka, plener. 

Striptiz z dojazdem: świętokrzyskie

Tancerki erotyczne na dojazd do: Kielce, Jędrzejów, Cedzyna, Morawica, Chmielnik, Chęciny, Miedziana Góra, Skarżysko-Kamienna, Busko-Zdrój, Piekoszów, Tokarnia, Małogoszcz, Sędziszów, Secemin, Włoszczowa, Oleszno, Łopuszno, Miedziana Góra, Suchedniów, Starachowice, Ostrowiec Świętokrzyski, Opatów, Klimontów, Sandomierz.

Striptiz Góry Świętokrzyskie: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2500 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się w zakładce: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Striptizerka w świętokrzyskim: Kontakt

lub

+48 666 222 513