MENU
Jesteś tutaj: MIASTA ŁÓDZKIE Striptizerka Działoszyn

Striptizerka Działoszyn |
☆ Striptiz Damski w Działoszynie ☆

Striptizerka Działoszyn

lub

Profesjonalna striptizerka na imprezy w Działoszynie. Zupełnie nowy wymiar atrakcji - jaką jest damski striptiz. Jestem jedną z wiodących tancerek erotycznych w Polsce. Tereny Działoszyna są mi bardzo bliskie i uwielbiam tutaj występować. Dojeżdżam na występy w prywatnych domach na działkach czy przy ogniskach. Potrafię dostosować się do miejsca, ale też do towarzystwa obecnego na imprezie. Jestem uśmiechnięta i całkowicie bezkonfliktowa, a to znacznie ułatwia współpracę.

Mam też w swoim zespole całkiem duże grono koleżanek. Podobnie jak ja niezależnych striptizerek z całej Polski. Współpracuję z tancerkami artystycznymi w zakresie tańca twerk, burleska, belly dance. Wiele z nich to modelki czy ring girls, występujące na galach KSW. Piekne i utalentowane dziewczyny, które oczarowały już niejednego widza. Wspólnie tworzymy kobiecą siłę na scenach w całej Europie - od Berlina po Wilno.

STRIPTIZERKA DZIAŁOSZYN NA WIECZÓR KAWALERSKI

Striptizerka Działoszyn na Wieczór Kawalerski w Działoszynie

Tancerka na striptiz dla kawalera w Działoszynie. Niezależnie od tego gdzie postanowiliście zorganizować wieczór kawalerski w Działoszynie lub okolicy. Jestem striptizerką która może dojechać na miejsce i wykonać sexowny taniec do naga dla przyszłego pana młodego. Występuję na polach paintballowych czy ośrodkach agroturystycznych. Zachęcam cię do tego, byś z wyprzedzeniem zarezerwował występ striptizerki dla waszego kawalera.

Czy wiesz jakie są najmocniejsze strony tancerek erotycznych ode mnie? Są to m.in nienaganny wygląd, ponadprzeciętna pewność siebie i profesjonalizm, którego brakuje wielu innym tancerkom. Klasa i styl w najlepszym wydaniu to właśnie my. Show erotyczne z oliwką do masażu, lesbijski pokaz obfitujący w czułe gesty i pocałunki, wreszcie gorący lap dance na kolanach kawalera i jego kumpli. To ja i mój zespół!

STRIPTIZERKA DZIAŁOSZYN NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

Impreza firmowa w Działoszynie. Możemy spędzić ją wspólnie. Pod warunkiem, że rozważasz  pokaz tańca erotycznego dla pracowników lub kontrahentów. Jeśli tak to najważniejszą kwestię mamy rozstrzygniętą. Teraz pozostaje tylko ustalić jak będzie wyglądał występ. W tym celu chciałabym przedstawić ci kilka propozycji. Bezpośrednio podczas rozmowy telefonicznej lub mailowo.

Zdecyduj jaki zakres pokazu cię interesuje. Klasyczny pokaz striptizu, burlesque, twerk show czy taniec brzucha. Jeśli oczekujesz tematycznej oprawy w stylu np. sexy bunny show czy american pie - to zrobię to w mistrzowski sposób. Zadbam nie tylko o odpowiednią muzykę i stroje. Wszystkie detale dopracuję od A do Z.

STRIPTIZERKA DZIALOSZYN NA URODZINY W DZIAŁOSZYNIE

Striptizerki Działoszyn na Urodziny do Działoszyna

Mężczyźni uwielbiają "zawiesić oko" na pięknym  kobiecym ciele. Dlatego pokazy tancerek erotycznych - z okazji urodzin to wymarzony prezent dla większości mężczyzn. Jeśli uważasz, że również wasz solenizant zalicza się do tego grona, to nie ma na co czekać. Odezwij się do mnie i od razu rozpocznijmy przygotowania najlepszego prezentu na jego urodziny. Pamietaj, że masz do wyboru wiele ciekawych wariantów.

Pamiętaj że jako organizator lub organizatorka to ty decydujesz o wszystkim. I tak wedle własnego uznania możesz wybrać czy ja lub jedna z moich koleżanek, zrobimy taniec do naga, czy do bielizny lub topless. Czy wejdziemy na salę z tortem, czy zaprezentujemy recital wokalny. Solenizant jest zawsze numerem jeden, ale nie zamierzamy pomijać publiczności. Chodzi przecież o to, by każdy świetnie się bawił. Pamiątkowe zdjęcie z tancerką po występie to zawsze zwieńczenie wspólnej zabawy.

STRIPTIZ W DZIAŁOSZYNIE DO APARTAMENTU ZLOT MOTOCYKLOWY SYLWESTRA

Striptiz damski na telefon do Działoszyna na: wieczór kawalerski, męskie spotkanie, impreza firmowa, ognisko, wigilia firmowa, event, bankiet, gala, konferencja, impreza integracyjna, urodziny, imieniny, pożegnanie emeryta, jubileusz, rocznica, sylwester, andrzejki, walentynki, bal karnawałowy, dzień chłopaka, dzień mężczyzny, festyn, halloween, zlot motocyklowy, zlot samochodowy, impreza strażacka, striptiz dla męża, striptiz dla szefa, striptiz dla prezesa, striptiz dla strażaków, striptiz dla motocyklistów.

Prywatna striptizerka na dojazd do: hotel, motel, hostel, pensjonat, domek nad jeziorem, wynajęty domek, dom, mieszkanie, apartament, ogórdki działkowe, pole paintballowe, agroturystyka, prywatna działka, restauracja, pizzeria, kręgielnia, klub muzyczny, club, pub, dyskoteka, sala bankietowa, klub motocyklowy, siedziba firmy, remiza, limuzyna, partybus, hummer, plener.

Striptiz z dojazdem: Działoszyn i okolice

Striptizerki na telefon z dojazdem do: Działoszyn, Raciszyn, Trębaczew, Posmykowizna, Lisowice Kolonia, Lelity, Sadowiec-Wrzosy, Wąsosz Górny, Kule, Brzózki, Popów, Szyszków, Rozalin, Albertów, Parzymiechy, Załęcze Małe, Kraszkowice, Radoszewice, Siemkowice, Kiełczygłów, Przywóz, Stara Wieś, Łaszew.

Striptiz Działoszyn: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się w zakładce: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Striptizerka w Działoszynie: Kontakt

lub

+48 666 222 513