MENU
Jesteś tutaj: MIASTA ŁÓDZKIE Striptizerka Łowicz

Striptizerka Łowicz |
☆ Striptiz Damski w Łowiczu ☆

Karmelowy kolor pomadki, jasne włosy  - striptizerka Łowicz

lub

Striptizerki do wynajęcia w Łowiczu. Zdecydowanie striptiz z dojazdem na miejsce imprezy ma dużo więcej plusów, niż wizyta w klubie ze striptizem. Każdy kto doświadczył występu prywatnej striptizerki, na własnej przestrzeni i we własnym gronie znajomych zgodzi się ze mną. Jest to zupełnie inny wymiar doznań i całkowicie emocjonujące doznanie. Jako striptizerka na dojazd działam na rynku już dość długo. Mam gromną bazę swoich stałych klientów.

Liczę, że również ciebie będę mogła umieścić w tej wyjątkowej grupie swoich miłośników. Sama jestem tancerką erotyczną, a co więcej - skupiłam wokół siebie kilkanaście niezależnych striptizerek z całej Polski - z którymi miałam zaszczyt współpracować przy swielu projektach. Każda z nich jest inna i każda całkowicie wyjątkowa. Wspólnie stworzyłyśmy dream team idealny na imprezy. Dodam jeszcze, że moja grupa nieustannie się powiększa, a ja z przyjemnością nawiązuję współpracę z tancerkami, modelkami czy hostessami z całego kraju.

STRIPTIZERKA ŁOWICZ NA WIECZÓR KAWALERSKI

Tajemnicza, pewna siebie tancerka erotyczna w Łowiczu

Jeśli masz w planach wieczór kawalerski w Łowiczu - daj mi tylko znać. Z ogromną przyjemnością ja lub jedna z moich koleżanek, wykonamy striptiz do naga dla waszego kawalera. Z góry zakładam, że nie może wam zabraknąć tancerki erotycznej, na tej imprezie. Ale nie dzieje się tak bez powodu. Otóż w trakcie lat swojej pracy, wiele razy byłam świadkiem, gdy organizator pomijał rezerwację striptizu damskiego dla kawalera. Mogę powiedzieć jedno - niemal zawsze rezygnacja z tancerki to chybiony pomysł.

Na szczęście trafiliśmy na siebie w odpowiedniej chwili i mogę cię ustrzec przed popełnieniem tego błędu. Zamiast tego już teraz zachęcam cię do kontaktu ze mna lub skierowania się do zakładki oferta, gdzie wstępnie zapoznasz się z tym, co mogę zaproponować. Każdy mój występ jest starannie przygotowany i zawsze kieruję się jedną myślą. Pan młody oraz jego goście muszą być oczarowani moim pokazem tańca erotycznego. Obiecuję że nie inaczej będzie u was w Łowiczu. To co? Do usłyszenia!

STRIPTIZERKA ŁOWICZ NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

Tancerka erotyczna na imprezę firmową w Łowiczu. Czy tego właśnie szukasz w tej chwili? A może striptiz to nie do końca to czego byś chciał, ale sam nie wiesz jak określić swoje potrzeby? Myślę, że jestem w stanie nazwać twoje oczekiwania, ale również będę miała możliwość przedstawić ci ofertę, która bedzie "uszyta na miarę".

Skontaktuj się ze mną! Możesz odezwać się do mnie mailowo lub po prostu zadzwonić. Omówimy wstępny projekt, a następnie przygotuję kilka propozycji. Wybierzesz te, które szczególnie przypadną ci do gustu i dopracujemy je w szczegółach. Czyż to nie jest łatwe i przyjemne?

STRIPTIZERKA ŁOWICZ NA URODZINY W ŁOWICZU

Subtelny makijaż striptizerki Łowicz

Pokaz tańca erotycznego z okazji okrągłych urodzin dla mężczyzny (męża, wujka czy brata) to bardzo popularna forma upominkowa. Niejednokrotnie jest ciekawą alternatywą dla nieprzemyślanych, a wręcz niepotrzebnych  prezentów rzeczowych. To co chcę ci zaproponować - to przede wszystkim wyjątkowe wspomnienia, przeżycia i doświadczenia. Są one bezcenne i potwierdzi to każdy, kto miał okazję uczestniczyć w imprezie, na której występowałam.

Niekwestionowanym liderem wśród atrakcji jakie oferuję - są recitale wokalne. Następnie również spektakle w formie burleski czyli nie mniej nie więcej niż pióra, cekiny i kolorowy teatr. Widowiskowe pokazy tańca w powietrzu podszyte erotyzmem. Mam naprawdę wiele pomysłów oraz utalentowanych koleżanek. Każda z nas z ogromnym zaangażowaniem może wystąpić na przyjęciu urodzinowym, które organizujesz w Łowiczu. Zadzwoń!

STRIPTIZ W ŁOWICZU DO APARTAMENTU ZLOT MOTOCYKLOWY SYLWESTRA

Striptiz damski na telefon na: sylwester, andrzejki, walentynki, halloween, bal karnawałowy, urodziny, imieniny, pożegnanie emeryta, wieczór kawalerski, impreza firmowa, wigilia firmowa, impreza integracyjna, event, bankiet, gala, konferencja, zlot motocyklowy, zlot samochodowy, męskie spotkanie, dzień chłopaka, dzień mężczyzny, striptiz dla motocyklistów, striptiz dla strażaków, striptiz dla męża, striptiz dla szefa, striptiz dla prezesa.

Zamów striptiz na telefon do: hotel, motel, hostel, pensjonat, restauracja, pizzeria, kręgielnia, sala bankietowa, ogródki działkowe, pole paintballowe, dom, mieszkanie, apartament, domek nad jeziorem, klub motocyklowy, club, duskoteka, kasyno, klub muzyczny, plener, remiza, agroturystyka, wynajęty domek, siedziba firmy.

Striptiz z dojazdem: Łowicz i okolice

Striptizerki do wynajęcia do: Łowicz, Małszyce, Placencja, Podbielnia, Bocheń, Jamno, Nowe Grudze, Gzinka, Czatolin, Łyszkowice, Zakulin, Bobiecko, Bobrowniki, Domaniewice, Jezioro Rydwan, Bocheń, Bielawy, Zabostów Mały, Kompina, Bednary, Bolimów, Sierakowice Prawe, Miedniewice, Franciszków, Klewków, Chąśno, Osiek, Kiernozia, Złaków Borowy.

Striptiz Łowicz: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się w zakładce: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Zobacz tancerze erotyczni pracujący w naszej firmie.

Striptizerka w Łowiczu: Kontakt

lub

+48 666 222 513