MENU
Jesteś tutaj: MIASTA ŁÓDZKIE Striptizerka Opoczno

Striptizerka Opoczno |
☆ Striptiz Damski w Opocznie ☆

Striptizerka Opoczno

lub

Striptizerka na imprezę do Opoczna. Witam moich wszystkich potencjalnych klientów oraz klientki. Może na początek opowiem kilka słów o sobie. Tancerką erotyczną jestem ze swojego świadomego wyboru. Uwielbiam tańczyć i już od kilku lat występuję na imprezach w całej Polsce. Z biegiem czasu obserwując potrzeby rynku - postanowiłam nawiązać współpracę również z innymi striptizerkami - z którymi miałam przyjemność poznać się podczas różnego rodzaju pokazów.

Zdecydowanie jestem jedną z tych tancerek, o których krążą już legendy. Nie jestem striptizerką, która przyjedzie na imprezę po to, by szybko zatańczyć, spakować się i nie zaszczycając was nawet uśmiechem zniknąć. Po moich występach pozostają najlepsze wspomnienia! Występuję na imprezach męskich oraz damsko-męskich, zawsze zbierając najlepsze recenzje. Pracuję dla siebie i wiem bardzo dobrze, że jest to moja lokata na przyszłość i cenna reklama.

STRIPTIZERKA OPOCZNO NA WIECZÓR KAWALERSKI

Striptizerka Opoczno na Wieczór Kawalerski w Opocznie

Organizujesz wieczór kawalerski w Opocznie i uważasz, że striptizerka jest idealnym pomysłem, aby nieco podkręcić atmosferę i rozgrzać towarzystwo? Masz 100% racji! Striptizerka dla kawalera - czy to w Opocznie czy innej miejscowości - jest nieodłącznym elementem imprez kawalerskich. Warto zarezerwować występ tancerki erotycznej, gdyż często finalnie okazuje się, że jest to "gwóźdź programu". Uczestnicy wieczorów kawalerskich, z udziałem striptizerki, mają co wspominać.

Prywatna striptizerka, zawsze ma w swojej walizce duży wybór erotycznych przebrań i dodatków. Jeśli chodzi o dostępne warianty występu, to ich też jest w ofercie całkiem sporo. Począwszy od wersji standardowej, po nieco bardziej rozszerzoną, aż po wariant lesby show lub z opcją rozkręcenia imprezy i serwowania drinków.

STRIPTIZERKA OPOCZNO NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

Jako profesjonalna tancerka erotyczna obsługuję również imprezy dla firm. Jeśli zatem organizujesz wydarzenie - jakim jest impreza firmowa w Opocznie - to koniecznie zapoznaj sie z moją ofertą. Odezwij się do mnie i powiedz czy masz wstępny zarys oprawy artystycznej, a ja nadam jej konkretny kształt.

Przygotuję event z udziałem hostess, fordanserek i body sushi - jeśli tego właśnie chcesz. Mogę również zorganizować pokaz tańca erotycznego, w zakresie takim jakiego pragniesz: burleska, aerial dance lub fire show. Obsługa sexy konferansjerki czy może kabaretowy "aperitif", który skutecznie rozładuje atmosferę i dostarczy dużo śmiechu.

STRIPTIZERKA OPOCZNO NA URODZINY W OPOCZNIE

Tancerka Erotyczna Opoczno na Urodziny do Opoczna

Prezent z okazji urodzin dla mężczyzny, może być właśnie w postaci występu tancerki erotycznej. Ale jeśli przeraża cię wizja striptizerki, która rozbiera się do naga wśród twoich znajomych, to od razu wyjaśniam - to nie jest konieczność! Wiele razy występ jest tylko zmysłowym tańcem w bieliźnie lub topless. Często urodzinowe show erotyczne przybiera formę teatralną jak np. w przypadku burleski. Innym razem może to być akrobatyczne aerial show, w pięknym scenicznym stroju.

Na przyjęciach z okazji urodzin, popularnym dodatkiem jest też recital wokalny - w stylu Marilyn Monroe - połączony z konferansjerką oraz wprowadzeniem na salę tortu. Myślę, że jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, to nie ma na co czekać. Zwróć się do mnie, a mam całkowitą pewność, że w mgnieniu oka będę mogła cię uspokoić. Wyjaśnię krok po kroku jak będzie wyglądał występ, a ty zdecydujesz czy tego właśnie chcesz.

STRIPTIZ W OPOCZNIE DO APARTAMENTU ZLOT MOTOCYKLOWY SYLWESTRA

Striptizerki do wynajęcia na: dzień chłopaka, dzień mężczyzny, zlot motocyklowy, zlot samochodowy, targi branżowe, urodziny, imieniny, jubileusz, pożegnanie emeryta, sylwester, andrzejki, walentynki, halloween, bal karnawałowy, impreza firmowa, wigilia firmowa, bankiet, event, gala, konferencja, impreza integracyjna, striptiz dla strażaków, striptiz dla szefa, striptiz dla prezesa, striptiz dla motocyklistów, striptiz dla męża, męskie spotkanie.

Striptizerki na telefon do: hotel, motel, hostel, mieszkanie, dom, apartament, ogródki działkowe, agroturystyka, pole paintballowe, restauracja, pizzeria, kręgielnia, pub, bar, klub, dyskoteka, club muzyczny, klub motocyklowy, remiza, sala bankietowa, pensjonat, domek nad jeziorem, wynajęty domek, limuzyna, partybus, hummer.

Striptiz z dojazdem: Opoczno i okolice

Striptizerki które dojadą do: Opoczno, Kliny, Januszewice, Bukowiec Opoczyński, Różanna, Sitowa, Ostrów, Wola Załężna, Karwice, Mroczków Duży, Wygnanów, Brzuśnia, Rozwady, Białaczów, Idzikowice, Gielniów, Gowarczów, Drzewica, Przysucha, Skrzyńsko, Mariówka, Żarnów, Końskie, Proćwin, Szabelnia.

Striptiz Opoczno: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się w zakładce: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Striptizerka w Opocznie: Kontakt

lub

+48 666 222 513