MENU
Jesteś tutaj: MIASTA ŁÓDZKIE Striptizerka Rawa Mazowiecka

Striptizerka Rawa Mazowiecka |
☆ Striptiz Damski w Rawie Mazowieckiej ☆

Striptizerka Rawa Mazowiecka

lub

Striptizerka do wynajęcia w Rawie Mazowieckiej. Zamów profesjonalny striptiz damski z pewnego źródła. Miej pewność, że nikt w ostatniej chwili nie odwoła twojej rezerwacji. Nie otrzymasz wiadomości, że na miejscu pojawi się inna dziewczyna - niż ta którą wybrałeś. Klient dla mnie jest najważniejszy. Wiele lat pracowałam na swoją renomę i w tej chwili mogę powiedzieć, że jestem w czołówce najlepszych striptizerek w kraju.

Sama występuję - a dodatkowo współpracuję z tancerkami erotycznymi w całej Polsce. U mnie bez najmniejszych przeszkód zamówisz pokaz tańca erotycznego z dojazdem do Rawy Mazowieckiej. Obsługujemy małe kameralne imprezy - również dla VIP -ów, ale z powodzeniem zamówsz też występ erotyczny na duży zlot motocyklowy. Nie ma projektu, którego nie mogłabym zrealizować. A do każdego z nich podchodzę z taką samą pasją i zaangażowaniem.

STRIPTIZERKA RAWA MAZOWIECKA NA WIECZÓR KAWALERSKI

Striptizerka Rawa Mazowiecka na Wieczór Kawalerski w Rawie Mazowieckiej

Występ striptizerki na wieczór kawalerski w Rawie Mazowieckiej. Można mówić wiele. Można dzielić mężczyzn na zwolenników oraz przeciwników striptizerki na wieczorze kawalerskim. Nic jednak nie podważy kwestii - że striptiz dla kawalera - to jest już swego rodzaju  tradycja! Myśląc o wieczorach kawalerskich - każdy zapyta uczestników czy będzie tancerka erotyczna. Uwierz mi! będzie błędem jeśli pominiesz tą atrakcję.

Wiele razy "ratowałam" imprezy, gdzie na ostatnią chwilę dzwonicie i zamawiacie striptiz. Nie dopuść do takiej sytuacji i zamów tancerkę erotyczną u mnie już teraz! Możesz rozważyć występ solo lub lesbian show w duecie. Wersję krótką - klasyczną, ale też opcję z rozkręcaniem imprezy. Pozwolisz, aby ta impreza kawalerska przeszła bez echa? Lepiej zadzwoń do mnie już teraz!

STRIPTIZERKA RAWA MAZOWIECKA NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

Pokaz tańca erotycznego lub atrakcje erotyczno-artystyczne - na imprezę firmową w Rawie Mazowieckiej. Z moją pomocą przygotujesz coś co naprawdę zaskoczy twoich pracowników i kontrahentów. Jeśli zechcesz - mogę zaoferować atrakcje - w formie body sushi lub sexownych hostess lub barmanek topless i artystek scenicznych najlepszych w Polsce.

Co musisz zrobić? Nawet jeśli w tej chwili może się to wydawać skomplikowane - to nic bardziej mylnego. Otóz wystarczy, że wyślesz do mnie zapytanie ofertowe, a niezwłocznie przygotuję dla ciebie ofertę pokazów wraz z cennikiem. Możesz również zadzwonić, co znacznie przyspieszy i ułatwi kontakt. Burleska, belly Dance lub taniec na szarfach. To i znacznie więcej, mam w swojej ofercie.

STRIPTIZERKA RAWA MAZOWIECKA NA URODZINY W RAWIE MAZOWIECKIEJ

Striptizerki Rawa Mazowiecka na Urodziny do Rawy Mazowieckiej

Okrągłe urodziny to okazja bardzo szczególna. Przełomowy moment życia! Warto takie momenty celebrować w sposób godny zapamiętania. Występ striptizerki lub pokaz tańca erotycznego dla mężczyzny, z okazji urodzin przeżywa obecnie prawdziwy "boom". Setki przyjęć urodzinowych - na które mam przyjemność tworzyć niepowtarzalne show - świadczy o tym niezaprzeczalnie.

Jeśli zatem zbliżają się urodziny twojego męża, kolegi, wujka - to pozwól, że przygotuję z tej okazji show, według twoich sugestii i wizji. Możemy taniec erotyczny połączyć z recitalem wokalnym - a'la Marilyn Monroe lub show kabaretowe - które sprawi, że goście będą pękać ze śmiechu. Ustalimy na co może pozwolić sobie striptizerka. Czy będzie rozbierać się do naga czy jedynie do bielizny. Czy będzie podchodzić do solenizanta czy może będzie trzymać odpowiedni dystans. Zadzwoń!

STRIPTIZ W RAWIE MAZOWIECKIEJ DO APARTAMENTU ZLOT MOTOCYKLOWY SYLWESTRA

Striptizerki na dojazd na: zlot motocyklowy, zlot samochodowy, urodziny, imieniny, jubileusz, rocznica, pożegnanie emeryta, impreza firmowa, impreza integracyjna, event, bankiet, gala, konferencja, wigilia firmowa, sylwester, andrzejki, walentynki, dzień chłopaka, dzień mężczyzny, męskie spotkanie, wieczór kawalerski, taniec dla kawalera, striptiz dla męża, striptiz dla szefa, striptiz dla prezesa, striptiz dla strażaków, striptiz dla motocyklistów.

Tancerka erotyczna na dojazd do: restauracja, pizzeria, kręgielnia, pub, bar, club, dyskoteka, klub muzyczny, limuzyna, partybus, hummer, dom, mieszkanie, apartament, hotel, motel, hostel, domek nad jeziorem, wynajęty domek, pole paintballowe, ogródki działkowe, agroturystyka, sala bankietowa, remiza, klub motocyklowy.

Striptiz z dojazdem: Rawa Mazowiecka i okolice

Striptizerka na telefon do: Rawa Mazowiecka, Pukinin, Żydomice, Podlas, Boguszyce Małe, Stare Byliny, Wysokienice, Celigów, Niwna, Cielądz, Sierzchowy, Lubocz, Żdżary, Kaleń, Sadkowice, Biała Rawska, Grzymkowice, Wilków Drugi, Lewin, Ossa, Nowy Dwór, Stara Rawa, Nowy Kawęczyn, Brenik, Radwanka.

Striptiz Rawa Mazowiecka: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się w zakładce: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Striptizerka w Rawie Mazowieckiej: Kontakt

lub

+48 666 222 513