MENU
Jesteś tutaj: MIASTA ŁÓDZKIE Striptizerka Tomaszów Mazowiecki

Striptizerka Tomaszów Mazowiecki |
☆ Striptiz Damski w Tomaszowie Mazowieckim ☆

Striptizerka Tomaszów Mazowiecki

lub

Striptizerka na imprezę do wynajęcia w Tomaszowie Mazowieckim. O tym jak może wyglądać pokaz tańca erotycznego - w moim wykonaniu - musisz po prostu przekonać się sam. Mam w swoim dorobku tysiące zrealizowanych występów na różnego rodzaju imprezach. Obecnie znaczna większość imprez, na które jestem zapraszana, to imprezy z tzw "polecenia". Jest to dla mnie największa duma i ogromna radość, a jednocześnie motywacja.

Na przestrzeni czasu nawiązałam współpracę z wieloma wyjątkowymi tancerkami erotycznymi z całego kraju. Wszystkie mamy jeden cel - prezentować występy na najwyższym poziomie. Wyrafinowane show z klasą - dla wymagających widzów. Obsługujemy zarówno imprezy męskie jak też te, gdzie na sali są panie i panowie. Nie boimy się imprez masowych. Tworzymy markę premium i zupełnie nową historię w dziedzinie pokazów erotycznych.

STRIPTIZERKA TOMASZÓW MAZOWIECKI NA WIECZÓR KAWALERSKI

Striptizerka Tomaszów Mazowiecki na Wieczór Kawalerski w Tomaszowie Mazowieckim

Striptizerka na występ dla kawalera w Tomaszowie Mazowieckim. Wieczór kawalerski - to ulubiona impreza striptizerek. Nie bez powodu. Otóż striptizerki, to z natury kobiety, które lubią znajdować się w centrum zainteresowania. Lubią gdy się na nie patrzy i lubią gdy się ich pożąda. Impreza kawalerska oferuje to wszystko. I choć dla nas  najważniejszy jest kawaler i to abyście się dobrze bawili, to nie ulega wątpliwości, że patrzycie na nas pożądliwie.

Nie pozostajemy jednak dłużne. Jak nikt inny profesjonalna striptizerka potrafi uwodzicielsko patrzeć w oczy i jednocześnie zdejmować majtki. Jak nikt inny - profesjonalna striptizerka potrafi sprawić, że zmysły szaleją, a atmosfera  gęstnieje. Opanowałyśmy tę sztukę do perfekcji. Zamów profesjonalny taniec dla kawalera, z udziałem olejku do masażu i możliwością dotykania tancerki. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!

STRIPTIZERKA TOMASZÓW MAZOWIECKI NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

Erotyczny pokaz, jako atrakcja na imprezy dla firm w Tomaszowie Mazowieckim. Niewątpliwie jestem osobą, która potrafi zorganizować show, na bardzo wysokim poziomie - z klasą i ze smakiem. W mojej ofercie znajdziesz pokazy: body sushi, sexowne hostessy, barmanki toples. Pokazy twerk, burleska, taniec z ogniem czy artystyczny pokaz body sushi.

Wyślij zapytanie ofertowe do mnie już dzisiaj. We współpracy ze mną - zorganizujesz pokaz tańca erotycznego, który oczaruje pracowników oraz zagranicznych kontrahentów. Ty sam, jako organizator, bedziesz miał poczucie wykonania naprawdę dobrej roboty. A jako tancerka, być może pojawię się na twojej liście, jako koordynatorka na wiele iinych okazji.

STRIPTIZERKA TOMASZÓW MAZOWIECKI NA URODZINY W TOMASZOWIE MAZOWIECKIM

Tancerka Erotyczna Tomaszów Mazowiecki na Urodziny do Tomaszowa Mazowieckiego

Striptiz damski - jako prezent dla mężczyzny, z okazji urodzin. Jeśli dodatkowo profesjonalna striptizerka dojedzie na wasze przyjęcie do Tomaszowa Mazowieckiego - wtedy masz pewność, że wybrałeś najlepiej. Każdy chyba zgodzi się ze mną, że inwestycja we wspomnienia i wyjątkowe przeżycia, to najlepsza inwestycja. Jeśli ty i osoby bliskie jubilatowi, uważacie tak samo, to nie ma na co czekać.

Oferuję różnego rodzaju występy erotyczne. Striptiz do naga, seksowne show topless lub do bielizny. Dodatkową i niezwykle ciekawą opcją jest możliwość organizacji recitalu wokalnego, w stylu Marilyn Monroe lub śmiesznego kabaretowego przedstawienia z zaskakująco erotycznym zakończeniem. Odezwij się do mnie i zapytaj o szczegóły lub wyślij maila z zapytaniem ofertowym. Z przyjemnością zorganizuję występ dla waszego jubilata z dojazdem na miejsce przyjęcia w Tomaszowie Mazowieckim. 

STRIPTIZ W TOMASZOWIE MAZOWIECKIM DO APARTAMENTU ZLOT MOTOCYKLOWY SYLWESTRA

Prywatna Striptizerka z dojazdem na: halloween, bal karnawałowy, walentynki, sylwester, andrzejki, impreza firmowa, wigilia firmowa, impreza integracyjna, event, bankiet, gala, konferencja, spotkanie biznesowe, urodziny, imieniny, pożegnanie emeryta, jubileusz, rocznica, zlot motocyklowy, zlot samochodowy, targi branżowe, wieczór kawalerski, męskie spotkanie, dzień chłopaka, dzień mężczyzny, striptiz dla szefa, striptiz dla prezesa, striptiz dla męża, striptiz dla strażaków, striptiz dla motocyklistów.

Prywatny striptiz na dojazd do: siedziba firmy, limuzyna, partybus, hummer, sala bankietowa, restauracja, pizzeria, kręgielnia, club, pub, klub, dyskoteka, klub motocyklowy, ogródki działkowe, pole paintballowe, agroturystyka, domek nad jeziorem, wynajęty domek, dom, mieszkanie, apartament, pensjonat, remiza, hotel, motel, hostel.

Striptiz z dojazdem: Tomaszów Mazowiecki i okolice

Striptizerki do wynajęcia z dojazdem do: Tomaszów Mazowiecki, Wąwał, Niebrów, Łazisko, Kolonia Zawada, Skrzynki, Ujazd, Zaosie-Mącznik, Luboszewy, Ciebłowice Małe, Brzustów, Olszowiec, Sławno, Antoniówka, Januszewice, Kliny, Prymusowa Wola, Inowłódź, Królowa Wola.

Striptiz Tomaszów Mazowiecki: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się w zakładce: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Striptizerka w Tomaszowie Mazowieckim: Kontakt

lub

+48 666 222 513