MENU
Jesteś tutaj: MIASTA ŁÓDZKIE Striptizerka Wieluń

Striptizerka Wieluń |
☆ Striptiz Damski w Wieluniu ☆

Striptizerka Wieluń - dziewczyna jak przebiśnieg

lub

Striptiz damski na dojazd do Wielunia. Inaczej mówiąc mobilny striptiz to filar niejednej męskiej imprezy. W województwie łodzkim nie jest trudno o striptizerkę. Może nieco bardziej trzeba się wysilić, aby znaleźć ładną i zarazem profesjonalną tancerkę erotyczną, która w dodatku będzie dysponować czasem w terminie jaki cię interesuje. Jeśli zamawiasz taniec erotyczny z odpowiednim wyprzedzeniem (2-3 tygodnie) to myślę, że nie będzie z tym żadnego problemu.  

I tutaj z dumą pragnę zaprezentować ci swoje usługi. Usługi, które zdecydowanie są zaliczane do jednych z najlepszych na rynku. Taniec erotyczny w zupełnie nieoczywistej i zaskakującej odsłonie. Jak w każdej dziedzinie, tak również u mnie warianty pokazów są nieustannie ulepszane. Mam ogromne doświadczenie, a to znaczy, że z imprezy na imprezę wyciągam wnioski, obserwuję i wiem jak spełnić rosnące oczekiwania klientów.

STRIPTIZERKA WIELUŃ NA WIECZÓR KAWALERSKI

Striptizerka - dziewczyna jak wiosenny przebiśnieg na Wieczór Kawalerski w Wieluniu

Striptizerka na wieczór kawalerski do Wielunia, to jedna z głównych atrakcji wieczoru. Postaraj się, aby nie zabrakło jej również na waszej imprezie kawalerskiej. Postaraj się zadbać o komfort kawalera oraz jego gości. I pozbąź się złudzweń, że tancerka nie będzie koniecznością - jeśli takie masz :) Otóż skończy się jak zawsze. Gdy impreza odpowiednio się rozkręci, a procenty zaczną wam szumieć w głowach i tak będziecie szukać striptizerki :)

Weź pod uwagę że w środku nocy może się to okazać odrobinę trudniejsze niż w tej chwili. Wykorzystaj więc fakt, że znalazłeś się na mojej stronie i zarezerwuj występ już dzisiaj. W mojej ofercie znajdziesz różne, zróżnicowane cenowo warianty pokazów. Każdy z nich równie profesjonalny. Każdy też zakłada wasz czynny udział w zabawie. Każdy z was będzie mógł np. wysmarować mnie oliwką do masażu.

STRIPTIZERKA WIELUŃ NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

Erotyczne atrakcje na imprezę firmową. Tym między innymi się zajmuję i przyznam nieskromnie, że jestem w tym naprawdę dobra. Ale musisz wiedzieć, że atrakcje erotyczne, to nie tylko striptiz do naga, który de facto nie zawsze się sprawdza. Czasem jest to jedynie podszyty erotyzmem spektakl - jakim z całą pewnością jest burleska.

Współpracuję z najlepszymi artystkami scenicznymi oraz performerkami w Polsce. Dlatego z radością przygotuję coś specjalnie na waszą firmową imprezę. Występ przygotowany w najdrobniejszych szczegółach. Występ, który będzie ucztą dla zmysłów publiczności.

STRIPTIZERKA WIELUŃ NA URODZINY W WIELUNIU

Dziewczyna - wiosenny przebiśnieg - tancerka erotyczna na Urodziny do Wielunia

Pozbądź się wątpliwości i uwierz, że pokaz tańca erotycznego z okazji urodzin dla mężczyzny, to zawsze będzie TRAFIONY prezent. Musi być tylko profesjonalnie przygotowany. Dostosowany nie tylko do upodobań jubilata, ale również tak, aby przypadł do gustu obecnym na sali gościom. Jako profesjonalna tancerka erotyczna mam w swoim dorobku wiele zrealizowanych pokazów. Mam też zespół tancerek w całym kraju, które cieszą się popularnością i cechują doświadczeniem.

Możesz rozważyć nie tylko striptiz. Możesz np. wybrać jako dodatek opcję recitalu wokalnego, który zaprezentuje dziewczyna, która ukończyła Akademię Muzyczną a jej wokal naprawdę robi wrażenie. Możesz podejść do tematu nieco bardziej chumorystycznie i zamówić występ kabaretowy jakim jest np. "Brzydula". Tak naprawdę mamy nieograniczoną ilość pomysłów i propozycji  na przyjęcia urodzinowe. Zachęcam cię do kontaktu, abyśmy wspólnie dobrały wariant specjalnie dla was.

STRIPTIZ W WIELUNIU DO APARTAMENTU ZLOT MOTOCYKLOWY SYLWESTRA

Striptizerka do wynajęcia na: pożegnanie emeryta, urodziny, imieniny, jubileusz, rocznica, wieczór kawalerski, sylwester, andrzejki, walentynki, halloween, bal karnawałowy, dzień chłopaka, dzień mężczyzny, impreza firmowa, wyjazd integracyjny, wigilia firmowa, event, bankiet, gala, konferencja, zlot motocyklowy, zlot samochodowy, targi branżowe, striptiz dla motocyklistów, striptiz dla strażaków, striptiz dla mężą, striptiz dla szefa, striptiz dla prezesa.

Tancerka erotyczna która wystąpi w: dom, mieszkanie, apartament, ogródki działkowe, pole paintballowe, plener, wynajęty domek, domek nad jeziorem, limuzyna, hummer, partybus, restauracja, pizzeria, kręgielnia, sala bankietowa, remiza, kasyno, hotel, motel, hostel, pensjonat, agroturystyka, siedziba firmy.

Striptiz z dojazdem: Wieluń i okolice

Striptizerka na telefon z dojazdem do: Wieluń, Łask, Turów, Gaszyn, Widoradz Dolny, Małyszyn, Olewin, Wierzchlas, Ruda, Masłowice, Kraszkowice, Raducki Folwark, Osjaków, Radoszewice, Siemkowice, Chorzew, Kiełczygłów, Rząśnia, Konopnica, Wola Wiązowa, Czarnożyły, Ostrówek, Raczyn, Walichnowy, Chotów, Sokolniki, Skomlin, Łubnice, Dzietrzkowice, Naramice, Lututów, Klonowa.

Striptiz Wieluń: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się w zakładce: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Striptizerka w Wieluniu: Kontakt

lub

+48 666 222 513