MENU
Jesteś tutaj: MIASTA ŁÓDZKIE Striptizerka Zduńska Wola

Striptizerka Zduńska Wola |
☆ Striptiz Damski w Zduńskiej Woli ☆

Striptizerka Zduńska Wola

lub

Striptizerka na imprezę w Zduńskiej Woli. To ciekawy i całkowicie nietuzinkowy dodatek. Skutecznie podniesie temperaturę imprezy. Jeśli i ty uważasz, że striptizerka na telefon sprawdzi się również na twojej imprezie - śmiało możesz skontaktować się ze mną. Jestem nie tylko profesjonalną tancerką erotyczną na telefon. Jestem koordynatorką atrakcji erotyczno-artystycznych na takie imprezy jak: urodziny, zlot motocyklowy, nie wspominając nawet o męskich spotkaniach.

Jestem swego rodzaju czarodziejką, która wyczaruje dla ciebie spektakl - uszyty z męskich fantazji i damskiej ciekawości. Enigmatyczny występ oparty na kokieterii i sztuce uwodzenia. Nie będziecie mieli mnie dość. Zajmę się organizacją występów takich jak burleskowy teatr, fire show i spektakularne pokazy aerial dance. Jeśli tylko zechcesz, jeśli tylko dasz mi szansę. Dam z siebie naprawdę wszystko, abyście - ty oraz twoi goście oniemieli w zachwycie.

STRIPTIZERKA ZDUŃSKA WOLA NA WIECZÓR KAWALERSKI

Striptizerka Zduńska Wola na Wieczór Kawalerski w Zduńskiej Woli

Striptizerka na wieczór kawalerski w Zduńskiej Woli i okolicach. Z przyjemnością uświetnię swoją obecnością waszą kawalerską imprezę. Pamiętaj, że wiem doskonale, co skrywa się pod fasadą męskich twardych charakterów. Pokażę wam jak wyglądać powinien striptiz dla kawalera. Jako profesjonalistka, odnajduję się w każdym męskim towarzystwie. Jeśli pojawi sie stres i zakłopotanie - dzięki mnie zniknie bardzo szybko.

Odezwij się do mnie, nawet już dzisiaj. Ustalimy wspólnie dobór przebrań erotycznych oraz rekwizytów wykorzystanych podczas występu. Ustalimy - który wariant pokazu będzie idealny dla was - pod kątem artystycznym i finansowym. Na koniec może dobierzemy scenkę aktorską, aby nieco wkręcić kawalera. Pamiętaj, że współpracuję z najlepszymi striptizerkami w Polsce!

STRIPTIZERKA ZDUŃSKA WOLA NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

Impreza firmowa w Zduńskiej Woli z udziałem tancerki erotycznej. Brzmi jak zapowiedź naprawdę fantastycznej zabawy. Warto zapewnić pikantną rozrywkę pracownikom lub partnerom biznesowym. To tworzy wspomnienia, niweluje dystans i skutecznie rozluźnia atmosferę.

Zachęcam cię - abyś we współpracy ze mną - stworzył coś wyjątkowego. Taniec erotyczny, show erotyczno artystyczne jakim jest np. burleska lub aerial dance. Oferuję obsługę sexownych hostess, barmanek oraz modelek body sushi. Wyślij mi zapytanie ofertowe, a przygotuję propozycje występów na ten wieczór.

STRIPTIZERKA ZDUŃSKA WOLA NA URODZINY W ZDUŃSKIEJ WOLI

Striptizerki Zduńska Wola na Urodziny do Zduńskiej Woli

Striptiz damski na urodziny w Zduńskiej Woli. Niech to przyjęcie przejdzie do historii!!! Solenizant na to właśnie zasługuje. Jeśli temat występu tancerki erotycznej został zaakceptowany przez żonę i podoba się organizatorom - to ze swojej strony służę pomocą, podczas organizacji. Mogę zaoferować występ w formie klasycznego striptizu do naga, wersji nieco bardziej soft do bielizny lub topless. Ale mogę też zaproponować znacznie więcej.

Współpracuję z wieloma artystkami i performerkami z całej Polski. Z doświadczenia już teraz zachęcam, aby rozważyć opcję recitalu wokalnego w stylu Marilyn Monroe. Kolejnym bestsellerem na imprezy urodzinowe jest kabaretowe show, w stylu "Brzyduli". Wybierz niestandardowy występ na okrągłe urodziny dla mężczyzny. Pamiętaj, że nawet najlepszy prezent z czasem się znudzi, opatrzy i zakurzy, a wspomnienia zostaną na zawsze.

STRIPTIZ W ZDUŃSKIEJ WOLI DO APARTAMENTU ZLOT MOTOCYKLOWY SYLWESTRA

Striptizerki na dojazd na: wieczór kawalerski, impreza firmowa, event, bankiet, konferencja, męskie spotkanie, urodziny, imieniny, pożegnanie emeryta, jubileusz, rocznica, sylwester, andrzejki, walentynki, bal karnawałowy, halloween, zlot motocyklowy, zlot samochodowy, targi branżowe, striptiz dla mężą, striptiz dla szefa, striptiz dla prezesa, striptiz dla motocyklistów, striptiz dla strażaków.

Striptizerka na telefon do: dom, mieszkanie, apartament, hotel, motel, hostel, pensjonat, domek nad jeziorem, wynajęty domek, limuzyna, partybus, hummer, restauracja, pizzeria, kręgielnmia, bar, pub, klub muzyczny, dyskoteka, club, remiza, ogródki działkowe, pole paintballowe, agroturystyka.

Striptiz z dojazdem: Zduńska Wola i okolice

Striptizerki na dojazd do: Zduńska Wola, Holendry, Henryków, Swędzieniejewice, Karsznice, Krobanówek, Michałów, Okup Wielki, Kustrzyce, Wojsławice, Suchoczasy, Ochraniew, Czechy, Annopole Nowe, Andrzejów, Izabelów, Paprotnia, Marżynek, Zapolice, Szadek, Rossoczyca.

Striptiz Zduńska Wola: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się w zakładce: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Striptizerka w Zduńskiej Woli: Kontakt

lub

+48 666 222 513