MENU
Jesteś tutaj: MIASTA ŁÓDZKIE Striptizerka Zgierz

Striptizerka Zgierz |
☆ Striptiz Damski w Zgierzu ☆

Striptizerka Zgierz - dziewczyna tulipan

lub

Jeśli szukasz striptizerki w Zgierzu, to z przyjemnością chciałabym przedstawić ci właśnie moją ofertę. Taniec erotyczny, to nie tylko moja praca, ale przede wszystkim jest to coś, co szczerze uwielbiam. Uwielbiam występować, organizować występy moich koleżanek oraz wcielać się w coraz to inne pikantne role. Ogromną przyjemność sprawia mi fakt, że kiedy tańczę - oczy wszystkich obecnych na sali - zwrócone są tylko na mnie. Jestem w pewnym sensie ekshibicjonistką, a to sprawia, że również jedną z lepszych striptizerek.

Nie ma dla mnie wyzwań, których się nie podejmę. Jest tak m.in dlatego, że uwielbiam  podnosić sobie poprzeczkę i rozwijać swój warsztat. Każda impreza, czy to wieczór kawalerski czy urodziny uczy mnie czegoś nowego. Z każdej wynoszę naukę i doświadczenie, które pomagają mi stawać się lepszą. Jako jedna z nielicznych tancerek erotycznych, stworzyłam zespół profesjonalnych striptizerek na imprezy. Współpraca z nimi to czysta przyjemność.

STRIPTIZERKA ZGIERZ NA WIECZÓR KAWALERSKI

Striptizerka Zgierz na Wieczór Kawalerski w Zgierzu

Aby zamówić striptizerkę do Zgierza na wieczór kawalerski nie musisz się szczególnie trudzić. Najważniejszy jest fakt, aby dokonać rezerwacji z wyprzedzeniem - o tym często zapominają organizatorzy imprez kawalerskich i dzwoniąc do mnie na ostatnią chwilę - proszą, abym zrobiła wszystko, by móc u nich wystąpić. Nigdy nie zostawiam nikogo bez pomocy, a z racji tego, że mam całkiem liczny zespół tancerek, z którymi współpracuję, jest to do zrobienia.

Ale po co dostarczać sobie niepotrzebnych nerwów oraz stresu. Jeśli zamówisz taniec dla kawalera wcześniej, będziesz mieć pewność, że pojawię się u was na czas. Co więcej - cały erotyczny spektakl  będzie przygotowany w najdrobniejszych detalach - dokładnie tak jak tego oczekujesz. Dokładnie tak - jak oczekuje tego wasz kawaler. Nie pozwól, aby o przebiegu tej jakże ważnej imprezy zdecydował za was przypadek czy przypadkowa tancerka z internetu. Postaw na doświadczenie i profesjonalizm.

STRIPTIZERKA ZGIERZ NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

Impreza firmowa lub wyjazd integracyjny w Zgierzu już niebawem, a ty nadal nie masz zarezerwowanych atrakcji na ten wieczór? Z przyjemnością wesprę cię i korzystając z własnego doświadczenia - zaproponuję takie rodzaje występów, które idealnie wpasują się w klimat na waszej imprezie.

Co musisz zrobić? Wbrew pozorom nie będzie to nic skomplikowanego. Wystarczy, że skontaktujesz się ze mna mailowo lub telefonicznie. Omówimy wstępny plan i na tej podstawie przygotuję dla ciebie, do wyboru kilka wariantów pokazów tańca erotycznego lub erotyczno-artystycznego. Może to być fire show, belly dance lub burleska. Decyzja należeć będzie do ciebie.

STRIPTIZERKA ZGIERZ NA URODZINY W ZGIERZU

Tancerka Erotyczna - dziewczyna tulipan na Urodziny do Zgierza

W zamieszaniu związanym z organizacją przyjęcia urodzinowego dla ważnego mężczyzny - w dalszym ciągu nie masz pojęcia jaki prezent podarować? Dostajesz gęsiej skórki na myśl o buszowaniu po galeriach handlowych?  Nie musisz tego robić. Możesz postawić na prezent w nieco erotycznej formie - aczkolwiek ze smakiem. Zapewniam cię, że jubilat jak przystało na mężczyznę z krwi i kości - doceni twoją kreatywność.

Aby nieco rozjaśnić ci temat - dodam jedynie, że wcale nie musi to być pełny striptiz do naga - jeśli tego nie chcesz. Możesz zamówić show w formie soft. Erotyczno-artystyczny teatr z domieszką recitalu wokalnego czy też w formie zabawnego kabaretu o zaskakującym przebiegu. Najważniejsze dla mnie są twoje oczekiwania i to na ich podstawie tworzę scenariusz występu. Zawsze staram się, aby był on spersonalizowany dla konkretnego jubilata. W tym wypadku właśnie twojego.

STRIPTIZ W ZGIERZU DO APARTAMENTU ZLOT MOTOCYKLOWY SYLWESTRA

Striptizerka mobilna na imprezę taką jak: zlot motocyklowy, zlot samochodowy, targi branżowe, wieczór kawalerski, urodziny, imieniny, pożegnanie emeryta, jubileusz, rocznica, sylwester, andrzejki, walentynki, halloween, bal karnawałowy, dzień chłopaka, dzień mężczyzny, wieczór kawalerski, męskie spotkanie, impreza kawalerska, impreza firmowa, wigilia firmowa, event, bankiet, gala, konferencja, impreza integracyjna, striptiz dla motocyklistów, striptiz dla strażaków, striptiz dla szefa, striptiz dla prezesa, striptiz dla męża.

Striptizerki występują m.in w: dom, mieszkanie, apartament, ogródki działkowe, pole paintballowe, plener, restauracja, pizzeria, kręgielnia, sala bankietowa, klub motocyklowy, dyskoteka, club muzyczny, limuzyna, partybus, hummer, kasyno, wynajęty domek, domek nad jeziorem.

Striptiz z dojazdem: Zgierz i okolice

Mobilne striptizerki na dojazd do: Zgierz, Kolonia Brużyca, Grotniki, Lućmierz-Las, Dąbrówka Wielka, Besiekierz-Rudny, Koźle, Natolin, Bratoszewice, Nowostawy Dolne, Dmosin, Giemzów, Starowa Góra, Tkaczewska Góra, Zgniłe Błoto, Nakielnica, Dalików, Golice, Chropy, Stary Gostków, Góra Bałdrzychowska, Bronów.

Striptiz Zgierz: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się w zakładce: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Striptizerka w Zgierzu: Kontakt

lub

+48 666 222 513