MENU
Jesteś tutaj: OFERTA Zlot motocyklowy

Striptizerka na Zlot Motocyklowy | Striptiz na Zlocie Motocyklowym

Striptizerka na Zloty Motocyklowe | Striptiz na Zlot Motocyklowy

Zlot Motocyklowy zwykle jest imprezą masową. Odbywa się w plenerze i obfituje w wiele atrakcji. Gdy zapada zmrok przychodzi czas, aby nieco podnieść temperaturę. I tutaj wchodzę ja. Chciałabym udzielić ci kilku wskazówek, aby widzowie nie poczuli się zawiedzeni pokazem tańca erotycznego na zlocie motocyklowym. Otóż weź pod uwagę, że nie każda striptizerka będzie chciała zatańczyć na waszej imprezie. Kolejną kwestią jest to, abyś wybrał tą, która wykona naprawdę zmysłowy pokaz na scenie. Cena to jeszcze nie wszystko. Choć zwykle ustalana jest indywidualnie na każdą imprezę masową - to wiedz, że otrzymujesz to - za co płacisz.

Striptiz na rozpoczęcie sezonu motocyklowego. Jeśli jakakolwiek firma zaproponuje ci taki występ za kilkaset złotych, to nie spodziewaj się cudów, a już na pewno nie tego, że publiczność zaniemówi. Musisz zdawać sobie sprawę z tego, że profesjonalny występ, być może nie będzie należał do najtańszych, ale również tancerka, która go wykona, nie będzie występowała z maską króliczka na twarzy, ani też nie przerwie występu w połowie, ponieważ ktoś zrobił jej zdjęcie.

Profesjonalna tancerka erotyczna na zlot motocyklowy doskonale zdaje sobie sprawę z charakteru imprez masowych. Jest dziewczyną, która na scenie będzie się czuła jak ryba w wodzie i z pewnością wystąpi EN FACE bez obaw, że prawdopodobnie publiczność będzie chciała zrobić jej zdjęcie. Zatem zanim dokonasz wyboru, poświęć wystarczająco dużo czasu, aby spośród wielu ofert w internecie, znaleźć tę odpowiednią. A jeśli jesteś na mojej stronie - cóż - gratuluję, że w końcu na taką trafiłeś. Pozostaje jedynie, abyś skontaktował się ze mną telefonicznie lub mailowo i ustalił termin, godzinę oraz szczegóły mojego występu.

Podczas moich występów zawsze staram się zaangażować do zabawy kilka osób z publiczności. Jest to ciekawy aspekt pokazu i zawsze spotyka się z dużym zainteresowaniem. Być może twoja koncepcja jest inna. Może chciałbyś, aby ktoś z uczestników podwiózł mnie pod scenę na motocyklu. A może masz konkretne wymagania odnośnie muzyki, do jakiej miałabym zatańczyć.

Jestem elastyczna i można ze mną ustalić praktycznie każdy aspekt występu. Jednak zawsze proszę, aby organizator zadbał o kwestię ochrony przy scenie, na czas mojego tańca. Pamiętajmy, że każdy klub motocyklowy poza masowymi zlotami, organizuje również spotkania w swoim ścisłym gronie, w lokalnych klubach motocyklowych w całej Polsce.

Bardzo często mam okazję gościć na tego typu imprezach: Częstochowa, Zawiercie, Stare Olesno, Opole, Myszków, Wałbrzych, Sanok czy Szczyrk. Wtedy oczywiście mój występ jest wyceniany według cennika na stronie. Nie ma obaw, że cena będzie barierą. Dodam, że jak przystało na występ w środowisku motocyklistów, nie odmówię sobie nawiązania strojem lub różnego typu gadżetami do tematyki "Motorcycle". Będzie na co popatrzeć.

Striptiz z dojazdem: cała Polska

Ze względu na współpracę z tancerkami erotycznymi w całej Polsce, mój / nasz pokaz erotyczny zamówić możesz wszędzie, gdzie tylko organizujesz zlot motocyklowy. Przykładowe miejscowości to: Łeba, Lublin, Białystok, Rzeszów, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski.

Striptiz: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się na podstronie: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Striptizerka: Kontakt

lub

+48 666 222 513