MENU
Jesteś tutaj: MIASTA WARMIŃSKO-MAZURSKIE Striptizerka Mikołajki

Striptizerka Mikołajki |
☆ Striptiz Damski w Mikołajkach ☆

Striptizerka Mikołajki wywołująca dreszczyk emocji w miejscach w których się pojawi

lub

Na imprezy w Mikołajkach jesteśmy zapraszane bardzo często. Występujemy na statkach, jachtach i katamaranach. Często pojawiamy się też w Hotelu ,,Gołębiewski", gdzie zwykle zostajemy na dłużej. Prezentujemy pokazy w apartamentach oraz towarzyszymy podczas wspólnej zabawy w hotelowym klubie muzycznym.

Dojeżdżamy też do wynajętych domków nad Jeziorem Mikołajskim czy ośrodków wypoczynkowych. Z nami masz pewność, że na twojej imprezie nie będzie nudy.

STRIPTIZERKA MIKOŁAJKI NA WIECZÓR KAWALERSKI

Młodziutka niegrzeczna uczennica tancerka erotyczna Mikołajki

Z okazji imprezy kawalerskiej - striptiz dla kawalera to rzecz obowiązkowa. Tutaj nie ma żadnych zamienników. Tutaj nic nie sprawdzi sie lepiej niż sexowna profesjonalna tancerka erotyczna. Taniec do naga na waszych kolanach... chyba więcej nie muszę mówić.

Reklama w internecie to tylko część naszego marketingu. Trzeba wspomnieć, że nie byłybyśmy tak popularne gdyby nie nasi wspaniali klienci, którzy polecają nas swoim znajomym i przyjaciołom. Poczta pantoflowa to jednak najlepsza reklama.

STRIPTIZERKA MIKOŁAJKI NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

Uroczysty event, bankiet lub biznesowe spotkanie z kontahentami. Hmmm... czyżby to był Hotel Gołębiewski? Z ogromną przyjemnością pojawimy się na miejscu i zadbamy o to, by atmosfera nie ostygła nawet na chwilę. Pomożemy zorganizować ten wieczór. Nasze doświadczenie pozwoli ci łatwo i przyjemnie zorganizować atrakcje na ten wieczór.

Zapoznaj się z naszą ofertą. Sprawdź co przygotowałyśmy w naszej ofercie biznesowej dla firm. Najważniejsza dla nas jest współpraca z klientem. Efekt końcowy to tylko potwierdzenie, że owa współpraca  układa się zawsze wyśmienicie.

STRIPTIZERKA MIKOŁAJKI NA URODZINY W MIKOŁAJKACH

Okrągłe urodziny to ważna data i przełomowy moment życia. Nic więc dziwnego, że goście prześcigają się w pomysłach na prezent. Często słyszymy, że jubilat już wszystko ma - zatem pragniecie podarować mu coś szczególnego - wspomnienia, do których będzie mógł wracać myślami przez kolejne lata.

Właśnie po to stworzyłyśmy pakiety urodzinowe. Pragniemy dawać naszym klientom rozrywkę na poziomie premium i takie też są nasze pakiety. Połączenie erotycznego występu z recitalem wokalnym. Tematyka lat 20-stych dodaje klasy i szyku. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

STRIPTIZ W MIKOŁAJKACH DO APARTAMENTU ZLOT MOTOCYKLOWY SYLWESTRA ANDRZEJKI

Striptiz damski z dojazdem na: sylwester, andrzejki, walentynki, afterparty, dzień chłopaka, dzień mężczyzny, męskie spotkanie, urodziny, imieniny, pożegnanie emeryta, zjazd absolwentów, impreza firmowa, wigilia firmowa, event, bankiet, gala, konferencja, targi branżowe, impreza pracownicza, impreza integracyjna, zlot motocyklowy, zlot samochodowy, wieczór kawalerski, impreza strażacka, striptiz dla prezesa, striptiz dla szefa, striptiz dla męża, striptiz dla motocyklistów, striptiz dla strażaków.

Striptizerki do wynajęcia na dojazd do: dom, mieszkanie, apartament, ogródki działkowe, pole paintballowe, strzelnica, agroturystyka, offroad, hotel, motel, hostel, pensjonat, limuzyna, partybus, hummer, statek, jacht, imprezowy katamaran, plener, prywatna działka, restauracja, sala bankietowa, pizzeria, kręgielnia, pub, bar, klub, dyskoteka, klub motocyklowy, remiza strażacka, sala OSP.

Striptiz z dojazdem: Mikołajki i okolice

Striptizerka na dojazd do: Mikołajki, Zełwągi, Popielno, Faszcze, Kosewo, Ławki, Nowe Guty, Okartowo, Tałty, Jezioro Tałty, Jora Wielka, Skorupki, Urwitałt, Łuknajno, Głodowo, Warnowo, Wejsuny, Tuchlin, Suchy Róg, Kwik, Mrówki, Rybical, Ryn, Siejkowo, Ryński Dwór.

Striptiz Mikołajki: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2500 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się w zakładce: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Sprawdź tancerze erotyczni z naszej Grupy.

Striptizerka w Mikołajkach: Kontakt

lub

+48 666 222 513