MENU
Jesteś tutaj: MIASTA WARMIŃSKO-MAZURSKIE Striptizerka Mrągowo

Striptizerka Mrągowo |
☆ Striptiz Damski w Mrągowie ☆

Striptizerka Mrągowo która roztoczy przed wami swoje powabne wdzięki

lub

Czy wiesz, że aby zarezerwować striptizerkę na dojazd nie musisz nawet wychodzić z domu? U nas jest to proces bardzo łatwy i przyjemny. Wszystkie informacje - których potrzebujesz - znajdziesz na tej stronie internetowej.

A jeśli nie ma tu odpowiedzi na twoje pytania i chcesz zapytać o coś konkretnego - wystarczy że odezwiesz się do nas. Jeśli mowa o tańcu erotycznym to zapewniam cię że nie ma pytań, na które nie mogłybyśmy odpowiedzieć.

STRIPTIZERKA MRĄGOWO NA WIECZÓR KAWALERSKI

Młoda piękna autostopowiczka tancerka erotyczna Mrągowo

Robisz wieczór kawalerski w Mrągowie? W domkach na wodzie czy w wynajętym domku nad Jeziorem Czos lub Juno? Zresztą dokładna lokalizacja to kwestia drugorzędna. Przede wszystkim musimy zająć się wyborem odpowiedniej striptizerki, która wykona taniec dla kawalera.

Musimy omówić kwestie związane z przebraniami erotycznymi oraz dopasowaniem scenki aktorskiej, aby nietypowo przywitać się z kawalerem. Czy jest coś o co chcesz zapytać? Jeśli organizujesz imprezę kawalerską po raz pierwszy - z pewnością masz pytania. Jeśli natomiast jesteś obeznany w temacie i chcesz się upewnić tylko czy dziewczyna, która przyjedzie na występ to będzie ta, którą wybrałeś - to masz moje słowo. Nie sprzedajemy kota w worku. Na tym budujemy swoją renomę i dzięki temu otrzymujemy najlepsze opinie od naszych klientów. Pilnujemy tego jak oka w głowie.

STRIPTIZERKA MRĄGOWO NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

Wyjazd integracyjny do Mrągowa, a wy jeszcze nie zamówiliście striptizerki? O nie! Całe szczęście - możemy to szybko naprawić i zorganizować profesjonalny pokaz tańca erotycznego, wraz z serwowaniem drinków przez sexowne hostessy.

Zróbmy to razem! Poznaj naszą ofertę biznesową i nie daj sobie wmówić, że pokazy erotyczne to tylko "zwykły" striptiz. U nas możesz wybrać znacznie więcej. Możesz pokusić się o widowiskowe show na rurze lub niezwykle kuszący twerk show. Kwestia tylko czego oczekujesz.

STRIPTIZERKA MRĄGOWO NA URODZINY W MRĄGOWIE

Jeśli mają to być okrągłe huczne urodziny, to zwykłe "sto lat" i kawałek tortu na pewno nie załatwi sprawy. Podsuniemy ci gotowy scenariusz na to jak uczcić je z należytą "pompą". Występ tancerki erotycznej - w połączeniu z recitalem wokalnym w stylu Marilyn Monroe - czy nie brzmi to kusząco?

Obiecujemy, że wokalistka która wykona "happy birthday" pozwoli mu poczuć się niczym Kennedy ;) a jeśli i to bedzie za mało - to mamy w rękawie jeszcze coś. Pokaz erotyczny, który mógłby jubilata zwalić z nóg. Na szczęście i to zawsze przewidujemy, a on otrzymuje bezpieczne miejsce na środku sali, gdzie wygodnie siedzi i podziwia.

STRIPTIZ W MRĄGOWIE DO APARTAMENTU ZLOT MOTOCYKLOWY SYLWESTRA ANDRZEJKI

Striptiz damski z dojazdem na: wieczór kawalerski, urodziny, imieniny, pożegnanie emeryta, zjazd absolwentów, rocznica, jubileusz, zlot motocyklowy, zlot samochodowy, targi branżowe, impreza firmowa, wigilia firmowa, event, bankiet, gala, konferencja, impreza pracownicza, spotkanie biznesowe, impreza integracyjna, sylwester, andrzejki, walentynki, dzień chłopaka, dzień męzczyzny, męskie spotkanie, after party, impreza strażacka, impreza motocyklowa, striptiz dla męża, striptiz dla szefa, striptiz dla prezesa, striptiz dla strażaków, striptiz dla motocyklistów.

Tancerki erotyczne na dojazd do: pola paintballowe, ogródki działkowe, strzelnica, agroturystyka, offroad, dom, mieszkanie, apartament, pensjonat, hotel, motel, restauracja, pizzeria, kręgielnia, pub, bar, klub, dyskoteka, sala bankietowa, remiza strażacka, sala OSP, domek nad jeziorem, wynajęty domek, domki letniskowe, ośrodek wypoczynkowy, limuzyna, partybus, hummer, statek, jacht, imprezowy katamaran, klub motocyklowy, prywatna działka, plener.

Striptiz z dojazdem: Mrągowo i okolice

Striptizerki na telefon z dojazdem do: Mrągowo, Marcinkowo, Nikutowo, Wierzbowo, Krzywe, Brejdyny, Karwie, Popowo Salęckie, Probark, Kosewo, Krzywy Róg, Dłużec, Sorkwity, Stary Gieląd, Młynik, Zyndaki, Warpuny, Kiersztanowo, Pilec, Lemburk, Rydwągi, Łazdoje, Boża Wólka.

Striptiz Mrągowo: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2500 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się w zakładce: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Sprawdź tancerze erotyczni z naszej Grupy.

Striptizerka w Mrągowie: Kontakt

lub

+48 666 222 513