MENU
Jesteś tutaj: MIASTA ŁÓDZKIE Striptizerka Wieruszów

Striptizerka Wieruszów |
☆ Striptiz Damski w Wieruszowie ☆

Striptizerka Wieruszów | Striptiz w Wieruszowie

lub

Striptizerka do wynajęcia do Wieruszowa. Profesjonalny striptiz damski na różnego rodzaju imprezy. Tym właśnie się zajmuję i to jest moją największą pasją. Uwielbiam poznawać nowych ludzi i ponad wszystko uwielbiam występy przed publicznością. Wbrew pozorom nie tylko męską, ale też damską. Jako zawodowa tancerka erotyczna doskonale dogaduję się zarówno z panami jak i z paniami. Potrafię zjednać sobie ludzi i to sprawia, że jestem w czołówce tancerek w łódzkim.

Jeśli w tej chwili przed tobą ciekawa impreza lub spotkanie przyjaciół w Wieruszowie - to nie czekaj i zadzwoń do mnie. Imprezy ze striptizerką są popularne i lubiane. A striptizerki naprawdę potrafią rozkręcić fajną zabawę. Obecnie tancerki erotyczne, - to nie tylko piękne kobiety - to artystki w pełnym tego słowa znaczeniu. Kobiety z klasą, wyczuciem smaku o ogromnym poczuciu estetyki. Kobiety, które mogą zapewnić wyrafinowane show potrafiące zaspokoić nawet najbardziej wymagających widzów. 

STRIPTIZERKA WIERUSZÓW NA WIECZÓR KAWALERSKI

Striptizerka Wieruszów na Wieczór Kawalerski w Wieruszowie

Jestem jedynym słusznym wyborem na wieczór kawalerski w Wieruszowie. Bynajmniej moje słowa nie świadczą o braku skromności. Wynikają przede wszystkim z doświadczenia i opinii moich stałych klientów. Najlepszą nagrodą dla mnie jest, gdy po zakończonym wystepie uczestnicy pytają o taniec indywidualny, o możliwość przedłużenia wariantu czy finalnie dziękują i cała grupą odprowadzają mnie do samochodu. To dodaje mocy! 

I ja mam tę moc! Ze względu na ogromną ilość pokazów nawiązałam współpracę z równie fantastycznymi striptizerkami niezależnymi, co daje mi pewność, że każdy kto zamówi u mnie pokaz striptizu, otrzyma widowisko na bardzo wysokim poziomie. Podstawą na imprezach kawalerskich jest lap dance i kontakt skin to skin. Wiem, że to lubicie :) Zadzwoń i zapytaj o szczegółową ofertę na wieczory kawalerskie w Wieruszowie.

STRIPTIZERKA WIERUSZÓW NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

Pokaz erotyczny na imprezę firmową w Wieruszowie. To świetny pomysł i jeśli zamówisz go u mnie - to będzie naprawdę bardzo dobre posunięcie. Stworzę dla ciebie prawdziwie erotyczny teatr, który zaskoczy każdego z uczestników. Do wyboru masz bardzo dużo wariantów i możliwości. Może od razu zadzwoń do mnie? 

Opiszę jak wygląda pokaz burleski, fire show  czy  aerial show w pikantnej odsłonie. Przedstawię w jakim zakresie możesz liczyć na obsługę sexownych hostess i fordanserek. Przede wszystkim jednak stworzę scenariusz - który całkowicie spełni twoje oczekiwania - tematycznie dopasowany do wydarzenia i działalności firmy.

STRIPTIZERKA WIERUSZÓW NA URODZINY W WIERUSZOWIE

Striptizerki Wieruszów na Urodziny do Wieruszowa

Jaki prezent podarować mężczyźnie z okazji okrągłych urodzin? Czym zaskoczyć faceta który, zdaje się że ma już wszystko i  wszystko już widział? Zarezerwuj niebanalny prezent w postaci tańca erotycznego. Zamów striptizerkę, która przyjedzie na przyjęcie urodzinowe i zaprezentuje pokaz tańca erotycznego. Może to być taniec do naga, do bielizny lub topless. Może to być taniec na kolanach jubilata lub w myśl zasady - możesz patrzeć lecz nie dotykaj. 

To właśnie ty - jako organizator, wyznaczasz granice. Jestem artystką, która z szacunkiem podchodzi do widza i nigdy nie ośmielam się tych granic przekraczać. Mogę zaproponować wiele ciakwych pomysłów na urodziny. Tancerka ubrana w czerwoną kokardę, tancerka, która wyłania się z tortu lub tancerka- która dodatkowo śpiewa dla jubilata. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!

STRIPTIZ W WIERUSZOWIE DO APARTAMENTU ZLOT MOTOCYKLOWY SYLWESTRA

Striptizerki na dojazd z Łodzi do Wieruszowa na: sylwester, andrzejki, walentynki, halloween, impreza tematyczna, bal karnawałowy, męskie spotkanie, urodziny, imieniny, jubileusz, rocznica, pożegnanie emeryta, wieczór kawalerski, impreza firmowa, wigilia firmowa, bankiet, gala, konferencja, event, impreza integracyjna, zlot motocyklowy, zlot samochodowy, targi branżowe, spotkanie przyjaciół, impreza ze striptizerką.

Striptizerki na telefon do: restauracja, pizzeria, kręgielnia, dom, mieszkanie, motel, hotel, hostel, pensjonat, domek nad jeziorem, wynajęty domek, pole paintballowe, ogródki działkowe, agroturystyka, prywatna działka, plener, klub, pub, club muzyczny, dyskoteka, limuzyna, partybus, hummer, remiza, sala bankietowa.

Striptiz z dojazdem: Wieruszów i okolice

Striptizerka, która dojedzie do: Wieruszów, Wyszanów, Kowalówka, Galewice, Mieleszyn, Lubczyna, Cieszęcin, Osiek, Wesoła, Węglewice, Spóle, Ostrówek, Gąszcze, Kraszewice, Grabów nad Prosną, Mikstat, Komorów, Mirków, Dobrydział, Kuźnica Skakawska, Chobanin.

Striptiz Wieruszów: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się w zakładce: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Striptizerka w Wieruszowie: Kontakt

lub

+48 666 222 513