MENU
Jesteś tutaj: MIASTA WARMIŃSKO-MAZURSKIE Striptizerka Ruciane-Nida

Striptizerka Ruciane-Nida |
☆ Striptiz Damski w Rucianem-Nidzie ☆

Demoniczna diablica - striptizerka Ruciane Nida

lub

Czy kiedykolwiek miałeś okazję oglądać profesjonalny striptiz damski w zaciszu swojego domu? W gronie najbliższych przyjaciół? Czy wiesz, że striptizerki na dojazd to obecnie niezwykle popularna forma rozrywki?

Odezwij się do nas! Jesteśmy jedną z najpopularniejszych grup tancerek erotycznych w Polsce. Pasjonujemy się tańcem - tworzymy spektakularne aranżacja sceniczne. Współpracujemy z artystkami i performerkami różnych stylów tancecznych. Wspólnie tworzymy dream team na twoją imprezę.

STRIPTIZERKA RUCIANE-NIDA NA WIECZÓR KAWALERSKI

Profesjonalna topless tancerka erotyczna Ruciane-Nida

Striptiz dla kawalera zasługuje na całkowicie odrębną zakładkę i poświęcenie jej maximum uwagi. Wieczory kawalerskie to jedne z czołowych imprez w pracy striptizerek. Pożegnanie kawalerskiego stanu, tradycyjnie powinno zawierać pokaz striptizu dla kawalera. Zadbaj o rezerwację najlepszej i najsexowniejszej tancerki erotycznej dla kawalera.

Odezwij się do nas i dowiedz się jakie masz możliwości. Oferujemy  bardzo ciekawe wersje pokazów. Striptiz z możliwością dotykania tancerki, pokazy erotyczne wraz z opcją odegrania scenki aktorskiej oraz wiele innych. Koniecznie poznaj szczegóły.

STRIPTIZERKA RUCIANE-NIDA NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

Niezależnie od tego czy planujesz wyjazd integracyjny, imprezę pracowniczą, firmowy bankiet czy imprezę w plenerze. Na każdą z tych okazji  możemy zaproponować ci całkowicie unikalne atrakcje w formie występów tanecznych. Oferujemy pokazy tańca erotycznego oraz artystycznego.

Pomożemy zorganizować twoją imprezę w myśl ciekawych tematów przewodnich. Jeśli masz życzenie zorganizujemy również pokazy body sushi. W pierwszej kolejności jednak z przyjemnością przygotujemy indywidualną ofertę dla ciebie. Odezwij się do nas.

STRIPTIZERKA RUCIANE-NIDA NA URODZINY W RUCIANEM-NIDZIE

Zadbajmy o to, aby te urodziny okazały się najlepszymi w życiu. Z naszą pomocą sprawisz, że jubilat poczuje się wyjątkowy. Pokazy tańca erotycznego na dużych przyjęciach urodzinowych, to dla nas nic nowego. Wielokrotnie uatrakcyjniamy właśnie takie wydarzenia i jesteśmy w tym specjalistkami.

Pokazy artystyczno-erotyczne, pakiety zawierające występ w duecie z recitalem wokalnym - w stylu Marilyn Monroe. Imponujące pokazy aerial dance czyli akrobatyka na szarfach - w sensualnym wydaniu lub burleska - z należytym przepychem w otoczeniu brokatu i wachlarzy z piór.

STRIPTIZ W RUCIANEM-NIDZIE DO APARTAMENTU ZLOT MOTOCYKLOWY SYLWESTRA

Striptizerka z dojazdem na: wieczór kawalerski, urodziny, imieniny, pożegnanie emeryta, zjazd absolwentów, jubileusz, rocznica, zlot motocyklowy, zlot samochodowy, sylwester, andrzejki, walentynki, dzień chłopaka, dzień mężczyzny, męskie spotkanie, impreza strażacka, impreza motocyklowa, impreza firmowa, wigilia firmowa, event, bankiet, gala, konferencja, impreza pracownicza, impreza integracyjna, striptiz dla męża, striptz dla szefa, striptiz dla prezesa, striptiz dla motocyklistów, striptiz dla strażaków.

Tancerki erotyczne na dojazd do: dom, mieszkanie, apartament, ogródki działkowe, pole paintballowe, agroturystyka, domek nad jeziorem, wynajęty domek, domki letniskowe, hotel, motel, hotel, pensjonat, restauracja, sala bankietowa, pizzeria, kręgielnia, pub, bar, klub, dyskoteka, remiza strażacka, limuzyna, partybus, hummer, statek, jacht, imprezowy katamaran, klub motocyklowy.

Striptiz z dojazdem: Ruciane-Nida i okolice

Striptizerka na dojazd do: Ruciane-Nida, Wygryny, Piaski, Onufryjewo, Wejsuny, Ukta, Jaśkowo, Szeroki Bór, Wiartel, Popielno.

Striptiz Ruciane-Nida: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2500 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się w zakładce: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Sprawdź tancerze erotyczni z naszej Grupy.

Striptizerka w Rucianem-Nidzie: Kontakt

lub

+48 666 222 513