MENU
Jesteś tutaj: MIASTA WARMIŃSKO-MAZURSKIE Striptizerka Działdowo

Striptizerka Działdowo |
☆ Striptiz Damski w Działdowie ☆

Cheerleaderka striptizerka Działdowo

lub

Czym się zajmujemy? Mogłabym pisać długo, ale zamist tego skupię się na kwintesencji. Otóż wcielamy w życie wasze najskrytsze marzenia. Wizje o których nie powiedzielibyście nikomu innemu poza nami.

Sądząc po tym jaką popularnością cieszą się nasze występy, śmiem twierdzić, że spisujemy się na medal. Nic w tym dziwnego. Naszą grupę tworzą najlepsze i najsexowniejsze tancerki erotyczne i artystki sceniczne w Polsce. Jakość ma znaczenie.

STRIPTIZERKA DZIAŁDOWO NA WIECZÓR KAWALERSKI

Bad girl tancerka erotyczna Działdowo

Aby przeżyć wyjątkowy wieczór kawalerski nie wystarczy fajna miejscówka i przyjaciele. Nie jest dla nikogo tajemnicą, że wizytówką wieczorów kawalerskich jest występ profesjonalnej striptizerki. Taniec do naga dla kawalera to już niemal tradycja. Pamiętaj o tym, jeśli właśnie w tej chwili organizujesz imprezę kawalerską swojego najlepszego przyjaciela.

Nie warto tracić czasu. Odezwij sie do nas i rozpocznijmy przygotowania do występu. Na miejscu pojawiamy się zawsze w 100% przygotowane. Ekskluzywna bielizna, przebrania tematyczne, pończochy i szpilki. Zawsze posiadamy ze soba sprzęt grający oraz gadżety i dodatki, które podczas pokazu mają znaczenie. Olejki do masażu czy bita śmietana - często robią robotę.

STRIPTIZERKA DZIAŁDOWO NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

Ekskluzywne show erotyczne na twoją imprezę firmową. U nas na wyciągnięcie ręki. Pokazy burlesque show, artystyczny taniec na szarfach lub jeśli wolisz pokazy tańca pole dance, które zaprezentują dla was utytułowane i nagradzane artystki. Taniec erotyczny w najlepszym wydaniu.

Warto spojrzeć na organizajcę firmowej imprezy w nieco niekonwencjonalny sposób. Jak pewnie wiesz - kto nie ryzykuje ten szampana nie pije. Nie zwlekaj i już teraz zdecyduj sie na coś co przed tobą przetestowali już inni przedsiębiorcy. Nasze pokazy zawsze zdają egzamin.

STRIPTIZERKA DZIAŁDOWO NA URODZINY W DZIAŁDOWIE

Jeśli jubilat zasłużył na prezent w postaci pokazu tańca erotycznego, to z całą pewnością jest fantastycznym facetem. Pozwól, że pokażemy mu jak bardzo jest wyjątkowy. Występy na przyjęciach urodzinowych charakteryzują się ogromną publicznością, ale nasz taniec jest skierowany w stronę jednego widza.

To jubilat ma miejsce honorowe na środku sali. To z myślą o nim dobieramy odpowiednie przebrania erotyczne. Staramy się jak najbardziej spersonalizować występ, aby trafił w gust osoby świętującej. Aby nikt nie miał wątpliwości, że show zostało starannie przygotowane z myślą o nim.

STRIPTIZ W DZIAŁDOWIE DO APARTAMENTU ZLOT MOTOCYKLOWY SYLWESTRA

Striptizerki do wynajęcia na: wieczór kawalerski, zlot motocyklowy, zlot samochodowy, targi branżowe, impreza firmowa, wigilia firmowa, event, bankiet, gala, konferencja, impreza pracownicza, impreza integracyjna, wyjazd integracyjny, urodziny, imieniny, pożegnanie emeryta, afterparty, zjazd absolwentów, sylwester, andrzejki, walentynki, dzień chłopaka, dzień mężczyzny, męskie spotkanie, impreza strażacka, striptiz dla męża, striptiz dla szefa, striptiz dla prezesa, striptiz dla motocyklistów, striptiz dla strażaków.

Striptizerka na dojazd do: dom, mieszkanie, apartament, ogródki działkowe, pole paintballowe, strzelnica, offroad, agroturystyka, hotel, motel, hostel, pensjonat, domek nad jeziorem, wynajęty domek, domki letniskowe, limuzyna, partybus, hummer, statek, jacht, imprezowy katamaran, prywatna działka, plener, restauracja, pizzeria, kręgielnia, pub, bar, klub, dyskoteka, klub motocyklowy, sala bankietowa, remiza strażacka, sala OSP.

Striptiz z dojazdem: Działdowo i okolice

Striptiz damski z dojazdem do: Działdowo, Kisiny, Rudolfowo, Burkat, Kozłowo, Narzym,,Grzybiny, Brzeźno Mazurskie, Kalbornia, Dąbrówno, Jabłonowo, Żabiny, Tuczki, Płośnica, Nowe Dłutowo, Gościszka, Zieluń.

Striptiz Działdowo: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2500 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się w zakładce: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Sprawdź tancerze erotyczni z naszej Grupy.

Striptizerka w Działdowie: Kontakt

lub

+48 666 222 513