MENU
Jesteś tutaj: MIASTA WARMIŃSKO-MAZURSKIE Striptizerka Braniewo

Striptizerka Braniewo |
☆ Striptiz Damski w Braniewie ☆

Stewardesa urocza striptizerka Braniewo

lub

Przyjemność dla oczu. Nieoczywista gra zmysłów. Magnetyzujące show, które nie pozwala oderwać wzroku od tego co dzieje się na scenie. Taki jest właśnie profesjonalny taniec erotyczny.

Zawodowe striptizerki wiedzą, że publiczność oczekuje widowiska. Wiedzą, że to one rozdają karty. Zawodowa striptizerka skupia się na tym, by występ został odebrany z zachwytem. Aby wzbudzał jak najlepsze emocje.

STRIPTIZERKA BRANIEWO NA WIECZÓR KAWALERSKI

Pokojówka, nauczycielka, policjantka - tancerka erotyczna Braniewo

Wraz z pierwszymi promieniami wiosennego słońca rozpoczyna się szał imprez kawalerskich. Wieczory kawalerskie to znaczna część pracy striptizerek. Organizatorzy zawsze starają się wybrać najlepszą tancerkę. I w tej kwestii często pieniądze odgrywają drugorzędną rolę. Życzenie jest jedno: ma być profesjonalnie.

Są też i tacy, którzy mają ograniczony budżet i zmuszeni są wybierać spośród tańszych opcji. Kierują się wtedy do firmy "krzak", która obiecuje złote góry. Wysyła zdjęcia nieistniejących tancerek i najzwyczajniej w świecie wprowadza w błąd. Niestety nie zawsze udaje nam się ustrzec was przed tego typu działaniami. Ale staramy się uczulać - zwracajcie uwagę na każdy szczegół. Już podczas rozmowy telefonicznej macie możliwość wyczuć czy osoba z którą rozmawiacie, wie o czym mówi. Na koniec dodam że 99% naszych klientów do nas wraca :)

STRIPTIZERKA BRANIEWO NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

Wyjazd integracyjny lub impreza jaką organizujesz dla swoich pracowników. Okazja wręcz idealna - aby zamówić pokaz striptizu - w wykonaniu sexownej tancerki erotycznej. Mamy też coś specjalnego na wszelkie eventy i biznesowe spotkania. Szeroko pojęta rozrywka z dziedziny tańca erotycznego to nasza pasja.

Pokazy burleski w niespotykanych aranżacjach. Aerial dance - gdzie wdzięk i sexapeal łączy się z widowiskową akrobatyką na szarfach. Wreszcie piękne hostessy, fordanserki i barmanki topless mające kluczowe znaczenie podczas rozmów z kontrahentami. U nas masz to wszystko w najlepszym wydaniu.

STRIPTIZERKA BRANIEWO NA URODZINY W BRANIEWIE

Pokazy tańca erotycznego stają się coraz bardziej popularne, jako unikatowa forma prezentu dla mężczyzny. Możesz rozważyć taki występ np. na 18-stkę lub okrągłe urodziny. Kto zamawia striptiz? Z naszego doświadczenia możemy zdradzić, że najczęściej jest to żona lub partnerka jubilata. W przypadku 18-stek najczęściej oczywiście znajomi i przyjaciele.

Prawdopodobnie jest wiele szczegółów, o które chcesz zapytać. Jestem tutaj właśnie po to, aby rozwiać twoje wątpliwości. Odezwij się do mnie! Zadzwoń lub napisz. Powiem dokładnie - jakie rodzaje pokazów masz do wyboru. Wspólnie dobierzemy wariant odpowiedni dla ciebie.

STRIPTIZ W BRANIEWIE DO APARTAMENTU ZLOT MOTOCYKLOWY SYLWESTRA

Striptiz damski na zamówienie na: wieczór kawalerski, impreza firmowa, wigilia firmowa, event, bankiet, gala, konferencja, impreza pracownicza, impreza integracyjna, afterparty, urodziny, imieniny, pożegnanie emeryta, zjazd absolwentów, wieczór kawalerski, zlot motocyklowy, zlot samochodowy, sylwester, andrzejki, walentynki, dzień chłopaka, dzień mężczyzny, męskie spotkanie, impreza strażacka, striptiz dla męża, striptiz dla szefa, striptiz dla prezesa, striptiz dla motocyklistów.

Tancerka na striptiz do: dom, mieszkanie, apartament, ogródki działkowe, pole paintballowe, strzelnica, agroturystyka, offroad, hotel, motel, hostel, pensjonat, sala bankietowa, restauracja, pizzeria, kręgielnia, pub, bar, klub, dyskoteka, klub motocyklowy, remiza strażacka, sala OSP, limuzyna, partybus, hummer, statek, jacht, imprezowy katamaran, prywatna działka, plener.

Striptiz z dojazdem: Braniewo i okolice

Striptizerka na dojazd do: Braniewo, Rudłowo, Cielętnik, Nowa Pasłęka, Frombork, Pierzchały, Bemowizna, Żelazna Góra, Lipowina, Białczyn, Świętochowo, Ruzy, Gronowo, Wielkie Wierzno, Pogrodzie.

Striptiz Braniewo: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2500 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się w zakładce: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Sprawdź tancerze erotyczni z naszej Grupy.

Striptizerka w Braniewie: Kontakt

lub

+48 666 222 513