MENU
Jesteś tutaj: MIASTA ŁÓDZKIE Striptizerka Sieradz

Striptizerka Sieradz |
☆ Striptiz Damski w Sieradzu ☆

Striptizerka Sieradz

lub

Striptizerka na imprezę w Sieradzu. Możesz bawić się fajnie, ale dlaczego odmawiać sobie naprawdę spektakularnej i godnej zapamiętania zabawy? Nie widzę ani jednego powodu ku temu. Z tego miejsca uśmiecham się do ciebie i zapewniam, że w moim towarzystwie nie będziesz sie nudzić. Nie bez powodu moi stali klienci mawiają - że kiedy pojawiam się na imprezie - to dopiero wtedy odnoszą wrażenie, że to spotkanie jest kompletne.

Taniec erotyczny podniosłam do rangi sztuki. Wprowadzam nowe detale, które w zestawieniu z muzyką i strojami, tworzą całkowicie niespotykany wymiar erotycznego show. Wielokrotnie spotykam się z opiniami ludzi, którzy mieli zupełnie inne - błędne - wyobrażenie o występach striptizerek. Za każdym razem staram się wyjaśnić jak wiele się zmieniło. Tancerki erotyczne, to nie kobiety lekkich obyczajów. Tancerki to kobiety z klasą, dobrymi manierami i wyczuciem smaku.

STRIPTIZERKA SIERADZ NA WIECZÓR KAWALERSKI

Striptizerka Sieradz na Wieczór Kawalerski w Sieradzu

Myślę, że jeśli znalazłeś się tutaj, to nie może być przypadek. Szukasz striptizerki na wieczór kawalerski do Sieradza, a ja mogę ci w tym pomóc. Mogę sama osobiście pojawić się na waszej kawalerskiej imprezie. Zdaję sobie jednak sprawę z tego, że gusta są różne i niekoniecznie muszę wpisywać się w gust twój lub waszego kawalera. Z przyjemnością chcę cię uświadomić, że nie jestem waszym jedynym wyborem. I nie jesteście skazani tylko na mnie :)

W chwili obecnej mam w swoim zespole wiele niezależnych i profesjonalnych tancerek erotycznych. Każda z nich zupełnie unikatowa i wyjątkowa. Najważniejszy jest jednak fakt, że każda z nich posiada ogromne doświadczenie i czerpie radość z tego co robi. A to daje ci niepowtarzalną okazję przeżyć imprezę życia. Nie ma nic lepszego niż striptizerka, która naprawdę lubi się rozbierać :) Przypomnij sobie te wszystkie występy - w wykonaniu dziewczyn - które nawet nie raczyły zaszczycić cię lekkim uśmiechem, a będziesz wiedział o czym mówię.

STRIPTIZERKA SIERADZ NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

Erotyczny występ na firmową imprezę to coś co leży w moich kompetencjach. I mam tutaj na myśli pokazy tańca erotycznego, w bardzo ciekawej i urozmaiconej formie. Jestem osobą kreatywną i swoją kreatwność staram sie przekuć sukces. Każdy kolejny event, bankiet czy spotkanie integracyjne, w którym mam przyjemność uczestniczyć - to kolejny element mojego sukcesu.

Teraz chciałabym tym sukcesem podzielić sie z tobą. Pozwól mi przygotować scenariusz tego wyjątkowego wieczoru, w twojej firmie. Jeśli robisz wigilię firmową - moje mikołajki i sexowne śnieżynki - mogą rozdać upominki dla twoich pracowników. Jeśli zbliża się bankiet dla kontrahentów - moge zorganizować pokaz burleski lub aerial dance. Wspólnie sprawimy, że ten wieczór będzie magiczny.

STRIPTIZERKA SIERADZ NA URODZINY W SIERADZU

Tancerka Erotyczna Sieradz na Urodziny do Sieradza

Mogę być urodzinowym prezentem. Przyznam, że jestem nim nawet dość często. Jak widzisz urodzinowy występ striptizerki? Mam wyłonić się z ogromnego tortu? A może chcesz, abym wyskoczyła z ogromnego prezentowego pudełka? Może mam wkroczyć niespodziewanie na salę przyodziana jedynie w ogromna czerwoną kokardę? Ty jako organizator - wypowiadasz życzenie - a ja je spełniam. Przy okazji czerpię z tego przeogromną radość.

Aby wcielić twoją wizję w życie, nie musisz robić wiele. Wystarczy, że odezwiesz się do mnie, a ja zajmę sie całą resztą. Przygotuję wstępny scenariusz, w porozumieniu z tobą dopracujemy go w szczegółach. Jeśli zdecydujesz się dodać do całości recital wokalny - w stylu Marilyn Monroe wraz z konferansjerką - wtedy krok po kroku przeanalizujemy każdy punkt programu. Już nie mogę się doczekać i nie ukrywam, że jestem mocno podekscytowana przed kolejnym wyzwaniem.

STRIPTIZ W SIERADZU DO APARTAMENTU ZLOT MOTOCYKLOWY SYLWESTRA

Striptizerka z dojazdem na: sylwester, andrzejki, walentynki, bal karnawałowy, halloween, dzień chłopaka, dzień mężczyzny, wieczór kawalerski, męskie spotkanie, urodziny, imieniny, rocznica, pożegnanie emeryta, jubileusz, impreza firmowa, wigilia firmowa, impreza integracyjna, event, bankiet, gala, konferencja, zlot motocyklowy, zlot samochodowy, targi branżowe, striptiz dla męża, striptiz dla motocyklistów, striptiz dla strażaków, striptiz dla szefa, striptiz dla prezesa.

Prywatna striptizerka na telefon do: hotel, motel, hostel, pensjonat, dom, mieszkanie, apartament, restauracja, pizzeria, kręgielnia, agroturystyka, pole paintballowe, ogródki działkowe, wynajęty domek, domek nad jeziorem, klub motocyklowy, kasyno, dyskoteka, klubokawiarnia, sala bankietowa, club muzyczny, limuzyna, hummer, partybus.

Striptiz z dojazdem: Sieradz i okolice

Striptizerki do wynajęcia na dojazd do: Sieradz, Dzigorzew, Jeziory, Charłupia Wielka, Wróblew, Małków, Burzenin, Brzyków, Widawa, Rychłocice, Złoczew, Brzeźnio, Kuśnie, Wojtyszki, Gruszczyce, Żelisław, Błaszki, Kalinowa, Superfala - Jeziorsko, Warta, Glinno, Brodnia, Pęczniew, Siedlątków, Kościanki, Ostrów Warcki, Cielce, Goszczanów, Kawęczyn, Skęczniew, Żeronice, Włyń, Rossoczyca, Zadzim, Księże Młyny, Niemysłów.

Striptiz Sieradz: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2500 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się w zakładce: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Striptizerka w Sieradzu: Kontakt

lub

+48 666 222 513