MENU
Jesteś tutaj: MIASTA ŁÓDZKIE Striptizerka Skierniewice

Striptizerka Skierniewice |
☆ Striptiz Damski w Skierniewicach ☆

Striptizerka Skierniewice | Striptiz w Skierniewicach

lub

Striptizerka na imprezę w Skierniewicach. Profesjonalny taniec erotyczny z dojazdem, to dokładnie to czym się zajmuję. Uwielbiam publiczność i uwielbiam być w centrum zainteresowania. Daje mi to ogromną satysfakcję. Chyba nie muszę nikogo uświadamiać, że jeśli robisz coś dlatego, że lubisz, to jest to wiarygodne i prawdziwe. Dokładnie dlatego moje występy cieszą sie tak dużą popularnością. Nie jestem tancerką, która robi coś na siłę.

Występuję na imprezach dlatego, że to lubię. Potrafię zjednać sobie tłumy. Moja pewność siebie, jak przystało na striptizerkę sprawia, że to co prezentuję jest magnetyzujące i trudno oderwać wzrok od mojego tańca. Wraz z koleżankami stworzyłam też grupę tancerek erotycznych całkowicie niezależnych. Nie współpracujemy z klubami i firmami eventowymi. Same wiemy najlepiej, czego oczekują nasi klienci.

STRIPTIZERKA SKIERNIEWICE NA WIECZÓR KAWALERSKI

Striptizerka Skierniewice na Wieczór Kawalerski w Skierniewicach

Striptizerka do Skierniewic potrzebna od zaraz? Cieszę się, że trafiłeś do mnie i nie będziesz zdany na firmy eventowe. Jestem niezależną tancerką erotyczną. Ja i moje koleżanki mamy za sobą tysiące  obsłużonych imprez kawalerskich. Uwierz mi! Dokładnie wiemy jak to się robi. Potrafimy czytać z oczu wasze potrzeby. Jeśli jesteście onieśmieleni w pierwszej chwili to "bezbloeśnie" sprawimy że już za moment  nie bedzie po tym śladu.

Występujemy solo i w duetach. Możemy też pojawić się większą grupą - jeśli taką właśnie masz fantazję :) Pokazy lesbijskie, taniec na kolanach, gdzie ciało przylega do ciała. Oliwka i bita śmietana. Do tego przebrania erotyczne, markowa bielizna - która i tak wyląduje na podłodze. To podstawa wyposażenia na wiecżór kawalerski w Skierniewicach.

STRIPTIZERKA SKIERNIEWICE NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

Temat: impreza firmowa w Skierniewicach. Lista spraw do zorganizowania prawdopodobnie jest długa. Nie zapomnij, aby na samej górze umieścić atrakcje dla pracowników i kontrahentów czy partnerów biznesowych. Uściślając gorąco zachęcam do wyboru pikantnych atrakcji o zabarwieniu erotycznym. Sukces gwarantowany!

Jako doświadczona striptizerka i koordynatorka atrakcji erotyczno-artystycznych jestem specjalistką w tej dziedzinie. Z nieukrywaną radością przygotuję event dla ciebie. Zajmę się ofertą pokazów erotycznych oraz doborem sexownych hostess. Zorganizuję body sushi i artystyczny pokaz tańca erotycznego w formie burleski lub twerk show. Skontaktuj się ze mną.

STRIPTIZERKA SKIERNIEWICE NA URODZINY W SKIERNIEWICACH

Striptizerki Skierniewice na Urodziny do Skierniewic

Prezent dla męża z okazji urodzin w przypadku długoletnich związków bywa pikantny. Podobnie jest w związkach zbudowanych na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Uwielbiam przyjęcia urodzinowe, na które mój występ rezerwuje żona lub partnerka solenizanta. Od lat powtarzam, że nie ma nic wspanialeszego niż świadomość, że nasze społeczeństwo jest otwarte na erotyczną rozrywkę i pozbawione pruderyjności.

W takich wypadkach moje występy nie mogą zawieść zaufania, które we mnie jest pokładane. Dlatego bardzo uważnie słucham i rozmawiam z organizatorem. Biorę pod uwagę jego / jej sugestie i wskazówki. Chcę, aby mój występ był zaskoczeniem dla jubilata i miłym dla oka erotycznym przedstawieniem dla jego drugiej połówki. Mogę zorganizować recital wokalny i wiele innych ciekawych alternatyw dla klasycznego striptizu.

STRIPTIZ W SKIERNIEWICACH DO APARTAMENTU ZLOT MOTOCYKLOWY SYLWESTRA

Striptizerka na dojazd na: zlot motocyklowy, zlot samochodowy, targi branżowe, męskie spotkanie, impreza firmowa, wigilia firmowa, event, bankiet, gala, konferencja, impreza integracyjna, urodziny, imieniny, pożegnanie emeryta, jubileusz, rocznica, wieczór kawalerski, sylwester, andrzejki, walentynki, bal karnawałowy, dzień chłopaka, dzień mężczyzny, striptiz dla mężą, striptiz dla szefa, striptiz dla prezesa, striptiz dla motocyklistów, striptiz dla strażaków.

Prywatna tancerka erotyczna na dojazd do: dom, mieszkanie, apartament, ogródki działkowe, pole paintballowe, agroturystyka, hotel, motel, hostel, pensjonat, domek nad jeziorem, wynajęty domek, sala bankietowa, restauracja, pizzeria, kręgielnia, bar, pub, klub, club muzyczny, dyskoteka, klub motocyklowy, remiza, limuzyna, hummer, partybus, siedziba firmy.

Striptiz z dojazdem: Skierniewice i okolice

Striptizerka na telefon do: Skierniewice, Wola Pękoszewska, Puszcza Mariańska, Babsk, Pamiętna, Bełchów, Polesie, Godzianów, Maków, Łyszkowice, Domaniewice, Chlebów, Rogów, Lipce Reymontowskie, Jeżów, Głuchów, Kołacinek, Dmosin, Głowno, Nowostawy Dolne.

Striptiz Skierniewice: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się w zakładce: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie moje koleżanki i zadzwoń już teraz.

Striptizerka w Skierniewicach: Kontakt

lub

+48 666 222 513